Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, nektek van olyan dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek van olyan dolog ami zavar abban ahogy elélvez a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Engem néhány dolog eléggé zavar, de sosem mondtam neki, mert nem akartam megbántani. Mikor kinyalom van hogy majdnem sikítva beszél mikor már majdnem elmegy. Meg mikor ugy csináljuk hogy én vagyok felül missziben állandóan átkarol és a nyakamba liheg. Mostmár szeretnék szólni neki, csak nem tudom hogyan. 26F

2021. febr. 1. 11:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Ez valami vicc???

Mert ez most nem jött be.Pont ez a szép az egészben.

Próbálom biztatni hogy ne folytsa vissza a hangját mikor elélvez, és imádom mikor szorosan átölel élvezés közben.

Nem értem mi bajod ezzel, vagy csak egy kamu az egész kérdés.


Még ha azt írtad volna hogy a segglyukadat piszkálja közben...na azt megérteném.De ez...pfff...

2021. febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ezek még izgatók is! Nem értem, hogy ez miért zavar!


21F

2021. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Most kérdés vagy panaszkodás?
2021. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Az tetszik, hogy vonaglik és a szeme kifordul, de az nem hogy nem ad ki hangot, azt akarom hogy nyögjön, visítson.
2021. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Utána meg jönne a panaszkodás hogy olyan mint egy darab fa. Örülj neki inkább hogy magához ölel. Az a legjobb mikor ebben a pózban teljesen összesimultok. Én imádtam mikor exem így megölelt közben és éreztem a nyakamon a forró leheletét. Akkor volt a legjobb mikor a hátamat is összekarmolta. Baromi izgató tud lenni. Szóval inkább örülj neki hogy élvezi és hangot is ad neki.
2021. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
85%
Nekem volt olyan barátnőm, akit nem dughattam misszionáriusban, mert véresre karmolta hátamat. Aztán kit kaptam volna otthon a feleségemtől...?
2021. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
73%
#16 Néha előfordul ilyesmi 🙃🙂
2021. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!