Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagos szex, de hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos szex, de hogyan lehetne fantasztikus?

Figyelt kérdés

A párom nem szex mániás, de elég furán jön ki hogy mindig én környékezem meg őt. Ha pedig ez mégis megfordulna próbálja úgy alakítani hogy szintén én essek neki. Emellett nem igazán szokott figyelni arra hogy nekem éppen mi és hogyan esik jól (többnyire ő dönti el milyen póz legyen és soha nem kérdez vissza hogy jó-e ez így neke), monotonná vált a szokásos 3 max 4 póz.

Az előjátékról nem is álmodozok már.

Amikor viszont ezt megemlítem, többnyire azt kapom hogy ne problemazzak már ennyit. Mit tegyek, nagyon szeretem de ezzel nem tudok mit kezdeni?



2021. febr. 4. 11:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Huh szerintem erre mar nincs nagyon megoldas...
2021. febr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ezt nem ártana normálisan megbeszélni. Ha nem hajlandó rá, vagy nem hajlandó változtatni és mindenképp szeretnél normális szexuális életet, akkor tedd lapátra.
2021. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
51%
Szerepjatek, gyengébb bdsm
2021. febr. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!