Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A dundibb lányokat miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dundibb lányokat miért kezelik tárgyként?

Figyelt kérdés
Itt most konkretan a szexre gondolok. A szep vekony holgyeket simogatjak csokolgatjak elhuzzak a dugast akar egy oraig a ducibbaknak meg csak behajitjak... ez miért van?
2021. febr. 11. 21:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
En pl nem ilyen vagyok
2021. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Persze vannak kivetelek, de a legtobb ,,ferfi,, ugy tekint rank mintha nem is lennenek erzeseink. Pedig igen is vannak.
2021. febr. 11. 21:07
 3/26 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom. Amúgy ez tényleg így van. Tapasztaltam ilyet. Lehet mert egy szép vékony kerek popsis nagy cicis lányon több olyan hajlat, látvány, fuu minden van amit jól esik nézni.

Most egy dundi zsirnal lobogó lebego bőrnel mit nézel...minél előbb legyen lövés és jovanazugy

2021. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%

ki kezeli úgy? én pl dundibb csajokkal szeretek szexelni és soha nem kezeltem őket tágyként, mondom úgy, hogy izgat a BDSM, az alázás is, DE ennek megfelelően keresek partnert!


ha valaki csak tárgyként kezel, akkor azzal ne szexelj, sőt ne is beszélsz ennyi!

2021. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Ez most komoly? Soha nem tudnek ilyet csinalni
2021. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%
en altalaban a dagikkal tobbet foglalkozok, ugye nem egyszeru megtalalni a behajtasi pontot, szoval idozni kell
2021. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%
Minden lányt tárgyként kezelnek.
2021. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
18%
Mert kretének :D A "chubby" testalkat pedig szerintem szexi :P
2021. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
75%

Nem kivételezek minden lányt tárgyként kezelek.

(kivéve akit nem izgat)

2021. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem kezelik tárgyként a dundi lányokat. Azokat a dundi lányokat kezelik tárgyként, akik az önértékelésüket azzal próbálják helyrepakolni, hogy a legjobb pasikra hajtanak rá, akik csak üríteni használják őket.
2021. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!