Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném ha megtörténne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha megtörténne a szex, de nem érzek vonzalmat fiúk iránt, mi legyen?

Figyelt kérdés

Szóval kicsit bonyolult vagyok de elmagyarázom.

Fiúk iránt semmi vonzalmat vagy érzelmet nem érzek egyszerűen csak a nemi szervükre vagyok felizgulva valamiért de mindenképp szeretném egyszer legalább megtapasztalni a szexet férfi nemi szervvel.

Úgy érzem, hogy lányok iránt érzek igazán vonzalmat meg romantikusan feléjük érzek ilyeneket de a leszbikus szex nem izgat egyáltalán.

Megbánnám szerintetek ha egyszer kipróbálnám a szexet férfival csak is a nemi szerv miatt? Szűz vagyok de ki szeretném próbálni, nem akarom azért akárkinek odaadni de szeretném egyszer érezni a péniszt is.

Hogyan csináljam ezt, hogy szeretném egyszer megtapasztalni a szexet férfi nemi szervvel de romantikus vonzalmat csak is lányok iránt érzek..

Hogyan valósulhatna meg ez a dolog?

Többször megvalósulhatott volna, hogy valami pasival beszéltem azt egyeztettünk hogy hol dughatnánk de mindig visszariadtam.

Nem álltam rá készen, de régóta álmodozok arról, hogy szexelhetek de a pasik sosem vonzottak csak a pénisz...23L



2021. febr. 20. 05:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Belinkeli valaki a másik kamukérdést?
2021. febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Szerintem az L se stimmel.
2021. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy marhára életszerű, hogy a pasid akit egy éve várakoztatsz, agyonra ki van éhezve,elsőre úgy kinyal, hogy azt se tudod hol vagy, aztán meg beteszi és orgazmusig tolja neked. Hasonló esetben inkább az szokott lenni hogy az ifjú csődör pár lökés után telelövi a gumit izgalmában, ha egyáltalán eljut addig hogy bedugja a csajnak. Ha ezt írtad volna, és persze a megfelelő kérdésedhez updateként akkor még el is hittük volna. Vannak oldalak kifejezetten erotikus történeteknek, ott nyugodtan kiélheted a fantáziádat.
2021. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy legyen az első szex teljesen biztonságos? Ez volt az előző kérdése 19 L-ként, erre updatelt itt 23L - nek kiadva magát, miután az előző kérdésénél megígérte, hogy beszámol a fejleményekről. Ma estére tervezték a szülinapi szűzességelvételt a pasijával akivel egy éve van együtt. Vagy időhurok, vagy párhuzamos dimenzió a magyarázat vagy kamu a kérdés.
2021. febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

✨✨✨✨✨


Sziasztok.❤️


Megtörtént az első.


Nem tudtunk várni estig, és pont volt egy kis szabad óránk amikor senki nem zavart minket és mi is nyugodtan tudtunk élvezkedni.


Úgy kezdődött hogy reggel 8 körül átjött a barátom, mert senki nem volt itthon, apám dolgozik és anyám is elment valahova.


Átjött, először még csak csókolóztunk, majd levettük egymás ruháit.


Elkezdtük simogatni egymás dolgát és a barátom először nyalt ki és nagyon izgalmas volt, utána meg én kezdtem el nyalni az övét és mindketten mikor végeztünk ezzel, én hátra feküdtem, a barátom felhúzta az óvszert nagyon pontosan és óvatosan elkezdte hozzá dörzsölni a punimhoz. Sokszor dörzsölte és előtte is csak a hegyét helyezte be lassan és ki be majd mindig fokozatosan egyre mélyebbre ment.


Végül teljesen belém dugta, ami bevallom kicsit fájt, nagyon feszült is de utána kellemes volt, sőt nagyon imádtam.


Ott akkor éreztem, hogy de jó lenne ha sose hagyná ezt abba, eszméletlenül kellemes érzés volt mikor dugott.


orgazmusom is volt, neki is és semmi probléma nem volt.


Nem szakadt szét az óvszer.


Az aktus után lezuhanyoztunk és megbeszéltük, hogy holnap is megismételhetjük, sőt akármikor amikor úgy érezzük.


Istenem, ez volt életem legcsodálatosabb élménye egész életemben!


Soha nem éreztem magam ilyen boldognak.


Családnak még nem mondtunk semmit és szerintem egy jó darabig nem is szólunk míg nem leszünk erre felkészülve :D.Bár ha ők se kérdezik akkor talán fölösleges is.


Köszönöm mindenkinek a tippeket, nagyon hálás vagyok értük, gyógyszert végül nem szedtem mert el is felejtettem meg elég volt végülis az óvszer.


köszönöm mindenkinek, bocsánat, hogy ilyen részletesen leírtam de annyira fel vagyok dobva ma hogy nem bírok magammal.


✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

2021. febr. 21. 15:04
 26/26 anonim ***** válasza:
Lehetett volna részletesebben is leírni a dolgokat. Például szerintem a gyakori olvasói egészen biztosan kíváncsiak lettek volna a barátod péniszméretére is. Biztos meg volt vagy 23 centi neki, gondolom én. Meg hogy milyen akakja volt, egyenes, lefelé, fölfelé ívelt, buzogány makkú, vagy a töve felé vastagodó.A te lyuksziddal kapcsolatban pedig minddnképpen érdekelt volna, hogy leborotváltad-e az akció előtt, vagy fazonra igazítottad, vagy úgy volt ahogy a természet megadta, pamacsosan. Ezek mind lényeges dolgok, a következő kamu írásodnál ne felejts el kitérni ezekre a részletekre is.
2021. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!