Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idős koromra várható,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idős koromra várható, hogy elmúlik (vagy legalábbis elviselhető mértékűre csökken) a szexuális frusztráció és az ezzel összefüggő szinte folyamatos levertség?

Figyelt kérdés

28 éves szűz férfi vagyok, a személyiségem és az életmódom miatt pedig alkalmatlan a nőkkel való kapcsolatra. A dolog emberi oldalát nézve már elfogadtam, hogy pár nélkül élem le az életemet, ezzel tulajdonképpen nincs is semmi baj, mivel egyedül is le tudom kötni magam, nem feltétele a boldogságomnak az intimitás.

Az ösztönök szintjén viszont elfojtva tombol bennem a frusztráció, amiért (nyersen kifejezve) nem jutok szexhez, míg a felnőttek többsége számára ez egy teljesen hétköznapi tevékenység. Olyan élmény ez nekem, mintha egy éhező személynek nap mint nap jóízűen lakomázó embereket kellene bámulnia egy étteremben, miközben ő maga nem rendelhet semmit. Még rosszabb belegondolni, hogy már a nálam jóval fiatalabbak is aktív nemi életet élnek (pl. a 15 éves fiú unokatestvéremnek már több barátnője is volt). Fájdalmas a tudat, hogy amíg más, normális emberek halmozzák a testi élvezeteket, én csak csorgatom a nyálamat a saját tehetetlenségem miatt.

Már eljutottam arra a szintre, hogy rá se bírok nézni vonzó külsejű nőkre (nem azért, mert utálnám őket, nyilván nem az ő hibájuk, hogy én nem vagyok elég megnyerő), emiatt nyilvános helyeken inkább szándékosan másfelé nézek a közelükben. Nyáron, amikor az utcák tele vannak lengén öltözött, csinos és gyönyörű nőkkel, valóságos kínzás kimozdulni a lakásból.

Sajnos már az önkielégítés sem segít, hiába csinálom naponta többször is, pár óráig megkönnyebbülök, aztán ugyanolyan komornak és nyomorultnak érzem magam, mint általában. Annyira örülnék neki, ha lenne rajtam egy "varázsgomb", melyet megnyomva teljesen ki tudnám kapcsolni magamban a nemi vágyat, hogy a ki nem élése ne keserítse meg az életemet. Csak reménykedem, hogy az éveim haladtával szép lassan magától is elmúlik ez a kielégületlenségből fakadó értelmetlen gyötrődés.



2021. febr. 22. 13:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sok ilyen mentalitású nő van. Én nem adnám fel ilyen könnyen a helyedben. 29/N
2021. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam. Prostizás nekem segített egy kicsit. Persze köztük is vannak jófej meg lehangoló csajok is. Szóval lehet h elsőre nem jót fogsz ki.
2021. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%
Basszus...mintha csak én írtam volna ki a kérdést...részvétem kérdező, véleményem szerint nincs más lehetőség, mint a lassú szenvedés. Viszont ez olyan, mint amikor általános suliban mondja a szülő a gyereknek, hogy pár év múlva könnyebb lesz...önbecsapás.
2021. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha kilépnél a komfortzónádból. Nyílván mindenkinek kényelmesebb ott, de így soha nem fogsz élni. Egy begyöpösödött zuglakó vagy. Ezt nem sértésnek szántam. Én is ilyen voltam, de nem lehet így leélni egy életet. Te nem élsz, éppen hogy csak létezel. Én meguntam és kiléptem a saját árnyékomból és tudod sokkal jobb a fényben. Nem könnyű, tisztában vagyok vele, de egyszer élsz. Tényleg így akarod használni az egyetlen lehetőséged?
2021. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mint a 14-es. Mindenkit eltölt aggodalommal, frusztrációval, esetleg szorongással, hogy a komfortzónáján kívül helyezkedjen néha-néha, de lényegében nincs más út.
2021. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
37%
#14 #15 Ha visszautasítanak a csajok az nem komfortzóna kérdése!
2021. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%

És attól hogy visszautasítanak szüzen kell meghalni ki sem lépve a lakásból? Ha kitartó vagy annak lesz eredménye. Engem is rengetegszer utasítottak vissza, de javában inkább felkeltettem a nők érdeklődését, csak én 18 évesen jutottam el oda hogy elegem lett abból amit csinálok. Nem volt életem, nem voltak barátaim, nem voltak emberi kaocsolataim. Ez így nem élet. Megint csak mondom hogy egyszer élünk. Egy lehetőség van csak. Azt kell kihasználni, mert több nem lesz. Még a kérdezőnek sem késő, nem a nőkön múlik hogy tényleg él-e vagy csak létezik. A világon minden szerencsétlen megtalálja a párját, én is megtaláltam, neki is ott van valahol kint az a nő aki rá vár. De ha nem tesz semmit érte nem fogja megtalálni.

#14 voltam

2021. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de a videójátékok tipikusan időgyilkos fegyverek szerintem, olyan mint az internet. Én pl. sokat utánnanézek interneten dolgoknak, és rájöttem, hogy napokat el lehet vele a semmibe tölteni. Most próbálnám magam a valós világ felé tolni, de itt van ez a koronavírus... Leszólítani csajokat se olyan mint maszk nélkül, sokszor alig értjük egymást pl. boltba.. :D

Vagy ismerkedj videójátékos csajokkal, hm? Hálózatba játszol vele, majd elhívod valahova szakmai megbeszélésre. :D

Szóval szerintem itt csak a személyes kapcsolatok felé való megindulás lenne a lényeg, aztán véletlen betoppan valaki, de arra aztán nyomulni, minden gátlás nélkül. Nem fog se kinevetni, se megölni, max elutasít, ami nekem se esik jól, de benne van a pakliba. 28 évesen 40 éves korodig még van 12 év, ami alatt lehet akár 4 barátnőd is...

2021. febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Addig örülj, amíg nem 33 vagy, mint én.

Úgy érzem, hogy velem már csakis kizárólag prostituált fog lefeküdni, senki más.

2021. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!