Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Frusztráltak, idegesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Frusztráltak, idegesek lesztek, ha egy pasival rossz a szex, vagy csak simán beletörődtök, hogy nem éreztek semmit?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra elsősorban, mikor nem éreztek semmit, mert vékony a pasi farka, vagy ha hamar elélvez, stb.

2021. febr. 4. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem törődök bele, vagy sikerül megoldást találnunk a problémára vagy szakítok.
2021. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Akkor vagyok flusztrált, ha nincs elég pénze! A szex nem érdekel, azt úgyis csak addig kell elviselni amíg magamhoz nem láncolom és nem kezdem irányítani.
2021. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1es

Értem, de akkor pillanatnyilag feszült leszel ettől, hogy felizgulsz, aztán nem történik semmi?

2es

Ez is egy jó meglátás, tudom, hogy sokan valóban így működnek.

2021. febr. 4. 09:56
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
#3 nem feszült, inkább csalódott.
2021. febr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

ez a ‘nem erzel semmit’ hulyeseg, mert egy ujjat is meg lehet erezni. az mas kerdes, hogy tenyleg letezhet annyirakis farok, amivel mar nem olyan kielegito a szex, de ezesetben ki fog elegiteni a szajaval, kezevel. ha nem teszi meg, akkor nem a kis farok a legnagyobb problema vele.


amugy nem leszek se frusztralt, se idges. ha nem elegit ki sehogy, akkor szinmplan csak csalodott vagyok, h erre bsztam el az idomet.

2021. febr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy nem érzek semmit. Egyetlen egy alkalom volt, amikor csalódás volt, kb 2 percig volt bent.... A szája bezzeg nagy volt 😅
2021. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valamit kitalálok de nem hagyom annyiban
2021. febr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

pasiként én egyszer voltam olyan lánnyal, akivel nem volt sehogy sem jó. Én csalódott lettem. Alig vártam, hogy véget érjen és utána átértékeltem az eddigieket és rájöttem, hogy nem éri meg bárkivel lefeküdni, csakis azzal, aki iránt valamit legalább érzel.

Ha már egyszer volt részed érzelmekkel teli szexben, utána a felületes már nem fog kielégíteni.

2021. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van az így.
2021. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
en is inkabb csalodott voltam, mint frusztralt! de megcsak oralisan sem kedzemenyezett, hozzam sem ert szinte. Ugyhogy volt masodik esely, de harmadik mar nem. Sajnaltam nagyon, hogy semmi szexualis kulturaja nem volt, pedig joember volt.
2021. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!