Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem érzek semmit szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek semmit szex közben?

Figyelt kérdés

3 barátom volt eddig életem során akikkel lefeküdtem, de sosem volt orgazmusom egyikükkek sem.


Kettőnek közülük szerintem átlagos méretei lehettek, egyiküknek viszont nagyobb. Viszont egyiküknek sem volt igazán vastag - ez lehet a baj?


Rosszul érzem magam, hogy ennyi idős koromra még nem sikerült eljutnom odáig, hogy orgazmusom legyen, 3 párkapcsolat után :(


23/L



2021. febr. 26. 18:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az is baj, hogy most már meg rástresszelsz arra, hogy eddig sem sikerült, most sem fog...

Ha egyedül el tudod érni az orgazmust, akkor első körben mutasd meg a barátodnak, hogy hogy szoktad csinálni, és csinálja neked ő úgy! Persze ehhez az is kell, hogy tudjatok nyíltan és őszintén beszélni a szexről, a szexuális vágyakról, és hogy ne szégyelljetek kérni és kérdezni. Ehhez pedig kell egy bizonyos lelki mélységű kapcsolat, bizalom.

2021. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha a kezeiddel képes vagy orgazmusra, akkor barátoddal is kellene. Egy pénisz normál esetben akkora, mint 2-3 ujj együtt, kívülről pedig ugyanúgy tudod izgatni magad a kezeiddel, mintha maszturbálnál. Ami előfordulhat, hogy nem volt előjáték, nem kényeztetni akartak, csak gyorsan elsülni, avagy nem vonzódtál a férfihoz. Nem attól lesz orgazmusod, hogy beteszi és liheg rajtad, hanem úgy nyúl hozzád, ahogy neked jó, azt csinálja, amit megmutatsz neki.
2021. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Bénák voltak és/vagy te sem kommunikáltál. Az én csípő, derék technikámtól még egy aszexuális, frigid nő is nagyon elment. 🙂
2021. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%
Valoszinüleg már tulizgulod a dolgot. Ilyenkor jo segitség lehet egy olyan partner akihez nincs semmi érzelmi elvárásod, öszinte tudsz vele lenni és oldott. (Olyan akinek akár azt is bemutatod, hogy hogyan tudod kielégiteni magad.)
2021. febr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!