Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefekudjek-e az exemmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudjek-e az exemmel?

Figyelt kérdés
Helyzet a következő, exemmel 7 hónapja nem vagyunk együtt. Kapcsolatunk alatt nagyon jól kijöttünk, semmi probléma nem volt (1.5 évig voltunk együtt). De mivel a szülei nem fogadtak el, mert én nem magyar vagyok, hanem roma, én pedig nem szerettem volna, hogy a lány a családja ellen forduljon,így arra a döntésre jutottunk hogy szakítunk. Azóta eltelt 7 hónap, ugyan úgy beszélünk, csókolóztunk is párszor, de más nem volt. Az érzések ugyan úgy megvannak, szerintem a másik részről is és már a szex is hiányzik vele, mással eszembe sem jutna lefeküdni, mivel ő rá vágyom. Érdekelne erről a véleményetek, és hogy ha lefeküdnénk az még jobban ártana-e? (17-18 évesek vagyunk) 18/f

2021. febr. 27. 02:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Neem, neem. Elengedtem a témát,be láttam, hogy csak ártana, mint használna.
2021. márc. 2. 08:27
 12/16 anonim ***** válasza:
93%

Nehéz elhinni, hogy elengedted, mert leírásodból az jön át, hogy szeretitek egymást. Ez pedig nem megy csak úgy, pláne nem racionálisan. Persze ha úgy látod/látjátok ez így jobb, akkor kívánom, hogy el tudjátok engedni egymást.

Kérdés ugyan, hogy kinek jobb, mert így mások elvárásai miatt elnyomjátok a vágyaitokat. Úgyhogy inkább azt kívánom, hogy beteljesülhessen a szerelmetek. Ha jól értem, hamarosan a leányzó is betölti a 18-at. Akkor próbáljatok meg kilépni a szülők árnyékából.


Az 5-ös hozzáhányóval meg ne törődj! Egy igazi paraszttapló.

2021. márc. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#5


Gratulálok! Komolyan? Szerinted minden roma, így a kérdező is, felelős az összes roma által kivitelezett lopásért meg Olaszliszkáért is?


Gondolom, te hithű magyar vagy. Akkor a te hibád is, h O1G? Meg, hogy a felcsúti törpeg..i meg bandája szétlopja az országot arról te is tehetsz?

2021. márc. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok! Csak gratulálni szerettem volna azért az önzetlen, ám kétségkívül nagyon nehéz döntésért, amit végül meghoztál. Pedig mennyivel könnyebb lett volna nem törődni a következményekkel, és menni a boldogság után... A szerelem nem fekete és fehér. Nem kéne hogy így legyen, de meglep hogy a mai világban, ez ennyire kérdés tud lenni, hogy a korlátoltság, és a szűklátókörűség még ennyire jelenlévő dolog. A döntés amit hoztál, mutatja hogy ERKÖLCSILEG jobb vagy mint a lány szülei. Ne változz, mert amint tapasztalhatod, a világ sem nagyon akar változni. Még mindig előítéletes, még mindig egy kalap alá vesznek mindenkit aki roma, de ettől nem kell hogy nekik legyen igazuk. Maradj jó srác, tanulj, fejlődj mert azzal nem tudnak mit kezdeni. :D

A lány még fiatal, nyilván előre megtervezett élettel-legalábbis az iskolát illetően- de később, felnőtt fejjel(remélhetőleg) nem nyúlnak át a feje felett, az efféle döntésekkel kapcsolatban.

Szóval fel a fejjel kölyök! Lehet hogy ma vesztettél a szerelmi csatározásban, de legyen pozitívum, hogy nem azért mert a lány nem szeret.

2021. márc. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
12-es! Teljesen igazad van, ezt nem elengedésnek hívnám, hanem inkább beletörődésnek, egy olyan helyzetbe, amit ránk erőltettek akarva, akaratlanul. És bármit teszünk ezen ellen nem lehet mit tenni, ha bele pusztulunk akkor sem sajnos.
2021. márc. 10. 22:14
 16/16 A kérdező kommentje:
2-es! Köszönöm a szép szavaid, igazán megható volt. És nagyon jól definiáltad a körülöttünk lévő dolgokat!
2021. márc. 10. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!