Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz, hogy megdugta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy megdugtam a kollegám barátnőjét?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban sokat beszélgettünk és egy idő után szóba került, hogy mi lenne, ha feljönne hozzám. Nem voltam ellenére mert csinos nő. Aztán kiderült, hogy azért akart velem szexelni mert a párja nem tudja kielégíteni, kicsi is a farka, úgy kb 10-11 cm. Nekem kicsivel van nagyobb, 14 cm. De azt mondta velem nagyon élvezte, 2x is volt orgazmusa. Viszont egy kicsit bűntudatom is van, emiatt. Nagyon gáz amit csináltam szerintetek?

2021. febr. 28. 10:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
Persze van. Neked is. Bevállalod? :)
2021. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
A 14 az rövid.
2021. febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Legtöbb embernek 13 cm-es a farka statisztika alapjan. Akkor mindenkinek rovid lenne, akkor kihalnank mert nem kene egyik se a noknek.
2021. febr. 28. 12:25
 14/18 anonim ***** válasza:
95%
Mondom én, hogy egy homokos pasi a kérdező.
2021. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%
Ez csak egy sima dicsekvés lenne , ha igaz lenne.
2021. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, most minek kell a feszültséget gerjeszteni? Feltettél egy elég megosztó és igencsak kamuszagú kérdést. Mire vártál? Hogy mindenki agyon fog dícsérni mert tönkreteszel egy kapcsolatot? Egyébként ezt nem tudom honnan veszed hogy a legtöbb embernek 13 cm. Az csak az átlag alsó határa, rengeteg embernek van kisebb és nagyobb is. Ezen az alapon nekem sikítva karmolta volna szét a hátam a csaj miközben 4x élvez el, mert nekem meg 16 cm. De nem ezen múlik, kedves kollega nem tudja használni, a tudás nem méretfüggő. Nekem is van egy lány a baráti körömben akinek a 10 centissel volt orgazmusa. Tanuld meg használni ne itt vagánykodj a hazugságaiddal. Máskor meg gondolkodj inkább mielőtt hülyét csinálnál magadból.
2021. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
61%
A 14 rövid és kész.
2021. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kollégád fél fejjel magasabb és 25 kilóval több és hajlik az agresszivitásra ,akkor elég gáz!
2021. márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!