Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha megdugtam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha megdugtam a haverom barátnőjét?

Figyelt kérdés
A haverommal fél éve vannak együtt. Én nagyjából 1 hónapja próbálkoztam nála és bár az elejétől tudtam, hogy nagyon bejövök neki, elég nehezen adta be a derekát. Bevetettem mindent, próbálkoztam kedvesen, rámenősen.. a haveromnak ezt nem mondta vissza soha és mindig udvariasan utasított vissza, de múlthét pénteken végre sikerült meghúzni és azóta még kétszer lefeküdtünk. Viszont most az a para, hogy a srác elkezdett gyanakodni, nem tudja, hogy én kerültem a képbe, de azt sejti, hogy valakivel csalja a csaj. Ha úgy alakulna, hogy kiderül, akkor hogyan tudnám, úgy beadni neki a dolgot, hogy a csajra hárítom a felelősség nagy részét és nem én szívom meg a legjobban? Mindketten 20 évesek, én pedig 18.
2019. júl. 20. 17:23
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
92%
Ritka nagy féreg vagy, remélem a haverod szarrá ver ezért. =)
2019. júl. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Hónapon keresztül tudatosan fűzted. Minek akarod megúszni? Miért nevezed haverodnak a srácot?
2019. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ásd el magad.
2019. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Noren1989 ***** válasza:
92%
Haver= jobb marok, haver csaja= bal marok.
2019. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
Akinek ilyen barátja van mint te, annak nem kellenek ellenségek
2019. júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%
Ha megtetted,akkor ritka nagy patkány vagy,ha meg kamu,akkor meg azért.Én pusztán csak agxonvernélek
2019. júl. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem értem mi olyan hihetetlen ezen. Baromi jól néz ki a csaj, megmozgatta a fantáziám és amúgy is volt most egy kisebb hullámvölgyük, én pedig éltem a lehetőséggel.
2019. júl. 20. 17:42
 8/33 A kérdező kommentje:
#1 Pont ezért akarom kimagyarázni magam, de még ha így is járok, szerintem akkor is megérte... de azért nyilván jó lenne elkerülni.
2019. júl. 20. 17:48
 9/33 anonim ***** válasza:
91%
jó nem kell megmagyarázni, hogy milyen jó csaj volt..neked nem számít a haverod és a barátság, féreg vagy ettől függetlenül továbbra is
2019. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
78%
Ha igaz akkor remélem, haverod meg tudja, és szarr* lesz verve a h*lye fejed. Szánalmas vagy. És undorító. Ahogy a barátnője is. És legalább lennél annyira férfi hogy bevállalod nem másra kened.
2019. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!