Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ti mikor szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti mikor szoktátok felajánlani egy lánynak a szexkapcsolat dolgot?

Figyelt kérdés

Ha nem tetszik eléggé a csaj? Vagy esetleg butának, képzetlennek, defektesnek tartjátok? Milyen okokból?

Ilyenkor biztosak vagytok benne hogy nem is lesz több a dologból mint sima szexkapcsolat?

20/l



2021. febr. 28. 17:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%
Hogy nézel ki?
2021. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

mivel nem vagyok független, nincs más lehetőség ;)


44/F

2021. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ez gáz
2021. márc. 3. 15:20
 14/16 anonim ***** válasza:
Alkalom adtán.
2021. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Lányként válaszolnék a kérdésre saját tapasztalat alapján.

Szóval volt egy szexkapcsolatom egy sráccal, azért alakult így mert a testünk vonzotta egymásét de a személyiségeink olyan szinten elütöttek, hogy amellett lehetetlen volt elsiklani. A másik, hogy inkább a sportra és a tanulmányainkra koncentrálunk, mint egy rendes kapcsolat fenntartására ami ugyebár elég sok idő és energia. Tényleg a srácnak olyan gyatra személyisége van, hogy a mai napig rosszul vagyok tőle, de a testét és az illatát akartam szóval szexkapcsolatban állapodtunk meg

2021. ápr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, akkor dobnám be a szexkapcsolat ötletét, ha nem akarnám felvállalni mások előtt. Mert csúnya, mert buta, sérült, kellemetlen ember vagy akármi.

Volt olyan barátnőm, akinek ugyan nem mondtam azt, hogy csak szexre kell, de végül otthon nem mutattam be, mert buta volt, szégyelltem volna a szüleim előtt. Nem szándékosan alakult ez szexkapcsolattá, csak sajnos kezdetben félreismertem őt és azt hittem majd tényleg rendes párkapcsolat lesz belőle.


Szexpartnereim is voltak már, de velük eleve úgy jöttünk össze, hogy csak szex.

2021. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!