Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a szituációról?

Figyelt kérdés

Jöhet hide-meleg igazából nem tudom mit gondoljak és kiváncsi vagyok hogy ti külső szemmel mit gondoltok erről a helyzetről.

és igazából azért is kérdezlek titeket mivel ez az első kapcsolatom és nem igazán tudom még mit hogy kezeljek vagy nem tudom.

Szóval a lényeg hogy egy önbizalomhiánnyal elég jól ellátott emberke vagyok aki szeret túl gondolni sok dolgot.


És nem tudom talán undort(?) érzek arról hogy a barátom 14 évesen az utcán csinálta először egy nála idősebb lánnyal.

Itt hangsúlyoznám hogy nem az a probléma hogy már csinálta mással csak egyszerűen nem tudom olyan fura nekem hogy nem lehetett kibírni hazáig vagy valami,hogy annyira jól nézhetett ki a csaj vagy nem tudom.

És még az is hogy 4 éve volt ez és így még követi a lányt instán.

és így nagyon össze vagyok zavarodva és undor szerűséget érzek meg hogy én nem lehetek elég jó.


igen,tudom nem vagyok normális xd


2021. márc. 1. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha undorodsz tőle, szakítsd meg a kapcsolatot!
2021. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szintű féltékenyseg már nem normális dolog. Rá fog menni a kapcsolatotokra.

Ez 4 évvel ezelőtt történt, elmúlt, akkor nem ismert téged, most viszont veled van. Ha nem ad okot arra hogy bizalmatlan legyél akkor ne kattogj ilyeneken.

Az önbizalomhiánnyal viszont kezdened kell valamit, rá kell jönni az okára és megoldást találni.

2021. márc. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kisördög1 ***** válasza:
100%
Nem értem mi azzal a baj ha az utcán (feltételezem elbújva) estek egymásnak?
2021. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 na ez az. kamaszként nem olyan egyszerű bárkit is hazavinni. még csak különösebben kis lakás, nagy család sem kell hozzá, hogy zavartalanabb legyen ilyesmihez az utca egy eldugott része, mint az otthona.
2021. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Utcán, DJ mögött, parkban akárhol... - ah kérem azok a fiatal évek :) Ahogy a #4-es is írja, azért tinikorban a hely nem mindig megoldott, meg jóval felfűtöttebb is az ember minthogy várjon hazáig.


A másik, hogy ha ágyban csinálták volna és úgy követné akkor kevésbé lennél féltékeny? Az hogy egy sima követést rárakott még semmit sem jelent. Ha viszont állandóan nézi, róla beszél, ábrándozik róla... na akkor kell gondolkozni, hogy most akkor kire is vágyik tulj.képpen?

2021. márc. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!