Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megdugnátok egy ilyen szituáci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdugnátok egy ilyen szituációban a csajt?

Figyelt kérdés

Ha egy elhagyatott helyen ki lenne kötözve meztelenül egy csaj ismerősötök, aki jól néz ki nagyon.

A szeme tökéletesen el lenne takarva, és 100% hogy nem tudja meg sosem, és mások sem kapnak el.

Magyarul megerőszakolnátok e ha biztosan nem büntetnek érte és senki nem is tudja meg.



2021. márc. 4. 07:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy hogy került oda a lány kikötözve... ha egy BDSM party és úgymond beszálló lehet az ember akkor naná mi az hogy. Ha viszont erőszak áldozata lett, kirabolták, bántalmazták és segítségre szorul azért van kikötözve akkor meg nem.
2021. márc. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Hát én valahol a kettő között gondolatam. Előtte nem bántották de nem önszántából van ott tehát erőszak.
2021. márc. 4. 09:26
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

de miért kell egyáltalán erőszakra gondolni te most komolyan képes lennél rá?

nem is értem

2021. márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Szerintem nem tenném meg, de a lényeg az hogy ha tudod hogy helytelen de senki nem tudja meg ( nem leszel számom kérve) akkor megteszed e.

Ez ilyen filozófiai kérdés 😀

Amúgy az az érzésem hogy sokan írják hogy nem, de ha ott lennének akkor lehet elbizonytalanodjának

De azért jó látni hogy a többség elvileg nem bantana a másikat

2021. márc. 4. 09:48
 15/32 anonim ***** válasza:
63%
de ha nem áll ellen a csaj akkor nem erőszak. vagy nem örülne a közeledésnek? mert akkor nem tenném meg. de ha engedné hogy tapizam akkor akció
2021. márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Hát teljesen ki van kötözve, szóval nem nagyon tud védekezni. De látod rajta hogy nem akarja.
2021. márc. 4. 10:24
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
akkor elengedem
2021. márc. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem önszántából van kikötve, és nem akarja ezt az egészet, akkor elengedném, szarrá verném az is, aki kikötözte, meg azt is, aki csak gondolt rá, hogy megerőszakolja!

Mondom ezt úgy, hogy nem akármilyen BDSM-bulikon, és szerepjátékokban vettem már részt domináns félként.

Csak azt tehetjük meg a másikkal, amit szeret, kér, de minimum megenged!!!

2021. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

inkább kérdezz rá arra ha pénzel teli bőröndöt vagy akármit találsz el teszed-e ha nem buksz le


válasz naná


na és akkor ha tudod hogy valaki a csőd szélén van és ez az utolsó pénz tőkéje? akkor már nem


én így gondolkodom


nemi erőszak ki zárva még prostihoz is nagyon átgondolnám hogy megyek-e csak ha 1000% hogy nem kényszerítik.

az már más ha több cipő kell neki és ezért csinálja

2021. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez beugratós kérdés?
2021. márc. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!