Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Senki nem akar szexelni velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki nem akar szexelni velem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Senki nem akar szexelni velem. 25 éves férfi vagyok, egyedülálló. Még soha senki nem szexelt velem ingyen! - 5 éve mentem el egy prostihoz, hogy végre én is megd*gjak valakit!


Körülöttem mindenki reszel, újabb és újabb párok jönnek össze én meg itt maradtam magam. Úgy látszik nekem a női üregek olyanok mint valami elvarázsolt El' Dorádo.


Én miért nem ba*szhatok meg valakit, önmagam révén?



2021. márc. 4. 10:50
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon igazságtalan vagy! Szeretnélek nagyon és neked is jó volna, de itt kéreted magadat. Pedig imádom, ha ilyen kislány vonyít alattam, amikor a seggbe tolom neki!
2021. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
51%
#31 tényleg béta kislányos hangja lehet a kérdezőnek, érződik az önbizalom hiánya
2021. márc. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Tudod ki a kislány! Viselkedjél már!
2021. márc. 4. 11:54
 34/40 anonim ***** válasza:
66%
Hát, ha nem tették még a sggedbe, akkor nem tudhatod milyen szép, kislányos hangod lenne. Tudod nem kicsi a méretem és először bizony fáj egy kicsit nagyon. De majdcsak megszokod!
2021. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Meleg vagy vagy mi van? Ez udoritó!
2021. márc. 4. 12:05
 36/40 anonim ***** válasza:
76%
Te szégyelld magadat. Szeretnéd és mégsem akarod. Sajnálom!
2021. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
81%

Hát ez így nem jó kérdező. Most nézd meg...kiírtad a kérdést és már ragadnak is rád! Szerencsés XD


Mit tegyél? Fogadd el az udvarlóid!

2021. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
70%
Miért feküdne le veled bárki is, ha talál jobbat?
2021. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Azon gondolkoztál már hogy a megközelítéseddel, a gondolkodásmódoddal van a probléma? Te egy lyukat akarsz a nők meg Férfit, nem egy két lábon járó phaszt.

Most ehhez vagy alkalmazkodsz, vagy majd 50 éves korodban is hasonló óvodás szinten fogsz gondolkozni és picsogós kérdéseket kiírni.

2021. márc. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Szájer József biztos veled is akarna szexelni.
2021. márc. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!