Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Senki nem akar szexelni velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki nem akar szexelni velem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Senki nem akar szexelni velem. 25 éves férfi vagyok, egyedülálló. Még soha senki nem szexelt velem ingyen! - 5 éve mentem el egy prostihoz, hogy végre én is megd*gjak valakit!


Körülöttem mindenki reszel, újabb és újabb párok jönnek össze én meg itt maradtam magam. Úgy látszik nekem a női üregek olyanok mint valami elvarázsolt El' Dorádo.


Én miért nem ba*szhatok meg valakit, önmagam révén?



2021. márc. 4. 10:50
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
84%

"Aki így áll hozzá, hogy ő meg akar b@szni egy nőt, abból lerí hogy egy címeres vesztes."

Ne legyünk álszentek, a nőket sorra fogyasztó casanovák is így állnak hozzá (annyi különbséggel, hogy nem egy nőt, hanem sokat). Csak ők jogosultságérzet helyett fel is tudnak mellé mutatni olyan vonzerőt és kvalitásokat, ami miatt várhatóan jó lesz az a bizonyos numera, meg vele együtt az egész kaland.

2021. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
71%

Ha akkor a farkad, mint az IQ-d, akkor nem lesz sok szex XD


Próbálj meg két lábon járó puncit látni minden csajban! Foglalkozz velük, hidd el megéri


#9-es vagyok

2021. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
81%
Tudod ahoz beszélni is kell a nőkkel, ha otthon ulsz a 4 fal kozott senki nem fog becsengetni hogy gyere rám
2021. márc. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
77%
Remélem pörög az oldal megint? Megjött a panaszkodó lúzer, troll figura a napi adaggal. 😂
2021. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
87%

Először is, orrba azért senki nem dug senkit.. Azért az fizikailag képtelenség lenne! (Ezt csak azért írtam lenne mert az eddigi válaszaid és a kérdésed alapján nem vennék rá mérget, hogy ezzel tisztában vagy..)


Másodszor, attól még senki sem lesz r*banc mert sokat szexszel, még akkor sem ha azt különböző partnerekkel teszi. Mi pasik is ezt csináljuk, a nők is csinálhatják. Váljék egészségükre!


Harmadszor, a legfőbb ok amiért te nem dughatod be a kis virslidet semmilyen lyukba (igen, még az orrba se) az pont ez a fajta mentalitásod, hogy azt hiszed jogosultságod van a puncihoz, dugáshoz stb. csak azért mert létezel.. Ez drága, komplexusokkal elárasztott barátom nem így működik!

2021. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván attól jobb lesz, hogy ide kiírod. De eszedbe se jusson Tinderre/Badoora felregisztrálni, vagy épp valamilyen más platformon megismerkedni valakivel. Akkor lesz jó, ha ide kiírsz egy önsajnáltató kérdést arról, hogy neked szegény párának nem jut p*ci. Ez aztán a maszkulin felnőtt és férfias hozzáállás.
2021. márc. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
76%
És akkor mi van?
2021. márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem anyádat kellene megprobálnod mielőbb!
2021. márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
81%

Jól van, kisfiam, óvó néni majd megvigasztal.

(persze ingyen puncit ő sem fog adni)

2021. márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
És mi az hogy mi van! Ez vigasságtalanság! Nekik miért lehet??? randi + ajándék az több mint 10.000! Ennél kevesebbért aszt b*szok emg akit akarok!
2021. márc. 4. 11:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!