Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fogamzásgátló tabletta milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta milyen mellékhatásokkal járhat és ezek milyen gyakran fordulhatnak elő?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már több mint 2 éves a kapcsolatunk eddig csak gumival szeretkeztünk és most szeretnénk ezt elhagyni így a legegyértelműbb megoldás a fogamzásgátló maradna. Viszont több felől hallottam, hogy ez egyeseknél libidó eséssel, hüvelyszárazsággal és egyéb kellemetlen mellékhatással járt... nem szeretném ha ennek bármilyen negatív hatása lenne majd a páromra ezért szeretnék többet tudni elsősorban olyanoktól akiknek van benne tapasztalata.

2021. márc. 17. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez fajtától is függ. Legtöbbször a libidó csökken, mellek érzékenyebbek, álmosság jön elő és fejfájás, van aki kicsit jobban hízik emiatt. De még rengeteg más mellékhatása is lehet. De jelzem nem mindenkinek ugyanúgy hat és nem is mindegyik rossz. Érdemes egy kivizsgálásra menni előtte h egyáltalán szedhet e. Ha trombózis volt a családjában fel se írja a doki. Én őszintén szólva megbántam a fogamzásgátlót, mert a libidóm a nullán volt és nyűgös lettem tőle. Rá is ment a kapcsolatom. Most már hüvely gyűrűt használok ami szintén tartalmaz hormont, de a mell érzékenységen kívül nem tapasztalok mást. De ezek sajnos mind ember függő dolgok. 24/N
2021. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanaz volt, mint az első válaszolónak: a libidó konkrétan megszűnt. Ezen kívül híztam 10 kilót és szörnyű migréneim lettek.

Most már abbahagytam a szedését és a libidóm rögtön visszajött. Remélem, a többi mellékhatás is el fog múlni.

2021. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam hüvelyszárazságot és libidócsökkenést okozott, ezenkívül gyakrabban fáj a fejem, érzékenyebb a gyomrom és sokszor van rossz kedvem. Ennek ellenére még mindig szedem, mert nem bízom más módszerben, és nem szeretnék szülni mielőtt munkába állnék. Egyetlen pozitív hatása, hogy a korábban viszonylag erős és kiszámíthatatlan menstruációm helyett most gyenge, napra pontosan kiszámítható vérzésem van. 23/L
2021. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magától a fogamzásgátlótól nem hizol, viszont az étvágyat baromira megdobja eleinte főleg. Ilyenkor ha nem figyel oda az ember akkor könnyen el lehet hízni, én is folyamatosan éhes voltam.

Nekem még libidocsökkenéssel járt kB fél év után.

2021. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 1evig szedtem dienille-t, minden rendben volt vele,de a libidóm az teljesen megszűnt létezni, és a melleim már nagyon fájtak és a vérzésem is nagyon nagyon kevés lett.Beszéltem a dokival, kaptam másik gyógyszert(volina) amibe több ösztrogén van, a mellfajas megszűnt, libidóm jön vissza és kezd minden helyreállni. :) Remélem megtaláljátok a megfelelő fog.gátlást.:) Ne stresszeljetek rá,ha nem megfelelő, kezdejetek másikat. :)
2021. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is dienillet szedek már több mint egy éve, de én nem tapasztaltam semmi mellékhatást csak a melleim lettek egy kicsit nagyobbak.
2021. márc. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, ebből látszik hogy mindenkinek más a szervezete.😊 Örülök neki hogy jó neked a dienille. :)
2021. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!