Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elso szex! Valaszolnatok par...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso szex! Valaszolnatok par kerdesre?

Figyelt kérdés

Egyik baratnom neveben szeretnek kerdezni! Engem kert meg, adjak neki tanacsot ebben a temaban de nem nagyon tudok es mivel a legjobbat szeretnem,gondoltam kerek itt velemenyt.

O 15 eves es 4 honapja van egyutt a baratjaval, aki 18.

A baratnom mar szeretne az elsot, de kicsit fel is. A baratja megmondta hogy o nem erolteti, var a baratnomre es nem akar sietni, de ha a baratnom beleegyezik benne lenne. Szoval a baratnom gondolkodott ezen, hogy lehetne mar az elso, de igazabol nem is magatol az aktustol fel hanem hogy utanna hogy fogja erezni magat, illetve hogy az anyukaja mit fog szolni.

Nagyon erett a lany, sokkal erettebb a koranal, meg keszen is erzi magat.

Mit gondoltok vagy tanacsolnatok neki az én helyemben?



2021. márc. 17. 21:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Még korai 4 hónap után 15 évesen, legalább 16 éves koráig várjon de ezt ne közölje barátjával hanem csak hogy még nem áll készen.
2021. márc. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha kételkedik magában, meg utána ki mit szól hozzá, meg ő maga is, akkor még nem érett a szexre. 4 hónap nem sok idő ebben a korban.
2021. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Én 15 évesként még nemet mondtam a nagy szexuális vágyakkal rendelkező partneremnek amikor felhozta a szexet. Most itt vagyok 18 évesként szűz, nem bántam meg, hogy akkor nemet mondtam neki. Nem értem 15 évesként miért kell már ilyenen gondolkodni
2021. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon helyes, 3as! Innen is küldök egy virtuális pacsit ✋😂
2021. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
Egy kis petting belefér,nem?:D
2021. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Túl nagy ügyet csinál belőle.
2021. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Pontosan hogy hatalmas ügy, lányoknak normális fejlődés érdekében nagyon fontos hogy jó legyen az első, és 15 évesen még nem áll készen hozzá főleg nem egy pár hónapos kapcsolatban, ha megtörténik bánni fogja, és utána lelkileg és mentálisan is megbetegedhet ha rossz élményként éli meg, ami szinte garantált a kérdés alapján
2021. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Pettingelni a kapcsolat 2. heteben kezdtek szoval igazabol mar mindent is kiprobaltak a rendes szexen kivul. A lany tenyleg nagyon erett a korahoz kepest. A fiu meg azt mondja, hogy o nem fogja eroltetni, addig var ameddig a lany szeretne.

Es egyebkent szemelyes velemenyem hogy egyatalan nem biztos hogy egy 18 eves lany erettebb a szexhez mint egy 15. Ti mit gondoltok errol?

2021. márc. 17. 21:46
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Azt gondolom hogy a kérdésben szereplő lány 18 évesen sem lenne érett az elsőre a kérdés alapján, de amúgy is eleve csak 15 éves, ha megteszi élete végéig bánni fogja később.
2021. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

Nem azt kell nézni hogy más hogy tette tönkre az életét.

De ilyen példákat én is tudok hozni most volt Ukrajnában botrány hogy 8 éves lány 13 éves fiúval jár nyilvánosan és fogdossák egymást,csókoloznak nyilvánosan.

8(!!!!) éves kislány.

Már lassan ott tart a beteg világ hogy ez normális

2021. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!