Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elso szex! Valaszolnatok par...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso szex! Valaszolnatok par kerdesre?

Figyelt kérdés

Egyik baratnom neveben szeretnek kerdezni! Engem kert meg, adjak neki tanacsot ebben a temaban de nem nagyon tudok es mivel a legjobbat szeretnem,gondoltam kerek itt velemenyt.

O 15 eves es 4 honapja van egyutt a baratjaval, aki 18.

A baratnom mar szeretne az elsot, de kicsit fel is. A baratja megmondta hogy o nem erolteti, var a baratnomre es nem akar sietni, de ha a baratnom beleegyezik benne lenne. Szoval a baratnom gondolkodott ezen, hogy lehetne mar az elso, de igazabol nem is magatol az aktustol fel hanem hogy utanna hogy fogja erezni magat, illetve hogy az anyukaja mit fog szolni.

Nagyon erett a lany, sokkal erettebb a koranal, meg keszen is erzi magat.

Mit gondoltok vagy tanacsolnatok neki az én helyemben?



2021. márc. 17. 21:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%
Tudjuk te vagy az a 15 éves lány. Annyira kihangsúlyozod milyen érett vagy (barátnőd) és mégis idegenek válaszát várod, hogy megerősítsen a szexben, vagy éppen hogy ne szexelj. Nem vagy érett, mert ha az lennél nem idegen emberek válaszától várnád a megerősítést, hanem tudnád a választ rá. Az meg tök mind1 más 18 éves lány mennyire érett, mert más 18 éves meg gazdag, tehetséges vmiben.... stb lényegtelen. Látod mások után mész.
2021. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

"Nem azt kell nézni hogy más hogy tette tönkre az életét."


Miért ez nem tette? 2 hét után már petting volt 15 évesen. Ez se különb mint a többi..

2021. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

15 évesen eszembe se jutott szexelni. Értem hogy kamaszkor, meg legális, sok cigánylány már 12 évesen csinálja, de egy érett jó gondolkodású lány nem hinném hogy kvázi gyerekként fel tudja fogni a szex igazi értékét, egy párkapcsolatot ami tartós lesz/marad. Mert nem elég érett fejben. Persze most azt hiszi érett, a kortársai is érettnek látják, de nagyon nem az. Még a tanulást javaslom nem a szexet szabadidő kitöltésére.


Barátja megvárja egy év múlva is, hisz ő már felnőtt és valamivel érettebb (bár a fiúk későn érnek, kb 30 éves koruk után) legjellemzőbb, ha azt mondjuk, hogy nem az a kor amikor szexelni kell. 18 évesen már el tudom képzelni. Ha érett!

2021. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%

Én 2010-ben kezdtem a középsulit. Kb 2 lány volt az osztályomban aki már szexelt... Nos, mondanom sem kell olyanok is voltak.... Már az első év végén át ment rajtuk a fél suli. Nem azt mondom hogy mindenkinek 20-25 éves koráig kell várnia az első alkalommal de 15 és már volt petting?

Most tényleg rbancnak lenni menő?

2021. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%
Pff undorító.
2021. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
34%
Egyetértek az előttem szólókkal, de nem leszek képmutató, én is 15 évesen vesztettem el és megbántam? Igen, de az akkori barátom nagyon erőltette. Személy szerint bármennyire is érett egy 15 éves nem kell rögtön szexelnie, viszont bármennyi is írjuk hogy ne, úgyis meg fogja tenni, de idősebb fejjel úgy fogja gondolni hogy várhatott volna.
2021. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sem érdeklik a válaszok. Trolololo
2021. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!