Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kérlek mondjátok, hogy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek mondjátok, hogy ez nemcsak velem fordul elő! Vagy ennyire gáz lennék?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy bejön a párom tesója. De igazából azért furcsa ez, mivel alapvetően nem tetszenek meg csakúgy "más"pasik. Pl.párom fiútesójánál jobban néz ki a haverja, ő mégse mozgat meg bennem semmit. Na de a fivére.

Szóval az a helyzet, hogy én ezt nem akarom, már sírtam is miatt, de egyszerűen nem tudom kontrollálni az érzéseket. Nehéz, mert egyébként úgy érzem kölcsönös. Vagyis elsőnek a testvére kezdett "máshogy"nézni rám. Elsőnek észrevettem, hogy sokszor végigmért és hasonló dolgokat.. Na de ez igazából be tudtam annyival, hogy amolyan "pasis"dolog. Most már igazából a tekintéből veszem észre, és már volt alkalom olyanra is mikor hosszan nézett rám mosolyogva.. Igazából nem tudtam hova tenni a dolgot... Egyébként figyelmes, kedves most már hozzám. Régen ellenséges volt... Az is lehet, hogy minden ismerős nővel ezt csinálja, de ki tudja.

Na végülis a lényeg az, hogy nekem ez rossz és teljesen nem helyén való... Légyszi, mondjátok hogy ez nemcsak velem van. Szerintetek?


27/N



2021. márc. 19. 14:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, de annál nem sok szemetebb dolog van, mint a párod tesójával, haverjával összejönni miközben még együtt vagy a pároddal, vagy csak megjátszod ezt már neki.. Ha tényleg nem érdekel már a párod és sokkal jobban vágysz a tesójára, akkor szakítsatok előbb. Majd néhány hónap múlva ha úgy van, gyere össze a tesójával. Legalábbis én ezt tenném, ha nem akarnám magamat szembe köpni a tükör előtt.. de még így is azért tud kellemetlen lenni a dolog. Igen, ebben van a kockázat, de úgy gondolom ezt vállalni kell ebben a patt helyzetben, ha fontos a becsületed.

De ez csak az én véleményem.

2021. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a másik! Azt egyáltalán nem tudhatod most ebben a helyzetben, hogy a tesója részéről ez mennyire őszinte szimpátia és mennyire csak az irigység miatt teszi! Nagy óvatosságra int az, hogy előtte ellenséges volt veled! Nagy esélye van annak, hogy nem érez irántad igazából komoly szimpátiát, és csak azért lettél vonzó számára mert a tesójával kezdtél el járni. Ebben az esetben mindenképpen felejtős.
2021. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Miért lennék azért vonzó, mert elkezdtem a tesójával járni?

Nem akarok kikezdeni vele, az nagyon durva lenne. Igazából tetszik, ha "úgy"néz rám, de igazából ennyiben ki is merül az egész. Semmi nem fog történni

2021. márc. 19. 15:45
 14/18 mantis religiosa ***** válasza:
0%
" Megrakják a tüzet, mégis elaluszik,nincs az a szerelem, ami el nem múlik. "
2021. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Testvéri féltékenység miatt lehet veled rosszindulatú, mert egy erős testvéri kötelékben úgy érzi, hogy elveszed tőle a testvérét. Ez idővel enyhülhet és akár még vonzódhat is hozzád. A gond az, hogy ez egy igen kellemetlen felállás! Ha a testvére rád hajt, abból lehet hogy testvérháború lesz, feltéve ha nem derül ki! Neked kell eldöntened, hogy a pasid fontosabb (minden szempontból) vagy a testvére! Megteheted, hogy dobod a pasidat és titokban a testvérével kavarsz, csak nem ajánlom hogy kitudódjon, mert akkor te és a srác célkeresztbe kerül, ez majdnem biztos! Ez alól csak akkor van kivétel, ha a pasid teljes mértékben szarik a viszonyotokra! Minden felelősség téged terhel, mert itt neked kell döntened!
2021. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem akarok és nem is szeretnék vele kikezdeni. Egyrészt mert semmi jó nem sülhet ki belőle, másrészt meg nagyon mesébe illő nekem a gondolat, hogy akármi is történhet... Nagyon rossz egyébként, mert belül úgymond akarom, de tudom hogy nagyon nem kellene.
2021. márc. 19. 19:53
 17/18 anonim ***** válasza:
Melyiket akarod jobban? Ne köpd szembe magad!
2021. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szakíts a barátoddal az ő érdekében. Az alapján, ahogy írsz, a testvérének nem lenne nehezebb lefeküdnie veled, mint a barátodnak.
2021. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!