Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jár sok fiatal prostituá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár sok fiatal prostituálthoz?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, és egyre népszerűbb a fiatalok körében, hogy prostituáltakra költik a pénzüket, és inkább azokkal vannak, mint korukbeli lányokkal.

Az egy dolog, hogy valaki mondjuk nem kap meg mindent otthon, és nincs jó formában, vagy nem annyira vonzó 40 felett és ezt a megoldást választja, de nem értem, hogy miért járnak 18-20 éves fiatal jól kinéző srácok (mert csinosak, és sportosak, akikkel beszéltem, szerintem nem mondanának rájuk a lányok nemet) ilyen helyekre. Szerintük közel sincs olyan jó egy korukbeli tapasztalatlan lány olyan jó az ágyban, vagy mondjuk orális szex terén, és úgymond átugorják az udvarlást, illetve a hosszan tartó randikat, stb, stb. Azt mondják ezerszer jobban megéri, és talán olcsóbb is, minthogy egy korukbeli nyafogását hallgatni, és a kajáját fizetni.

Mit gondoltok miért van ez? 18/F



2021. márc. 25. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
35%

Ha annyival jobbak mindenben a prostituáltak, akkor miért jut harcolnak a többi lányért? 🤔

Érted, ha egy jót pizzáztok a haverokkal, miért jutna eszetekbe átmenni a vajaskenyeres szomszédhoz fújogni?

2021. márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy jobb-e egy prostituált a szexben, szerintem egyéni tapasztalattól függ. Nyilván van olyan, aki jobb, van olyan, akinek csak a pénz kell.

Én nem fujjolok a normàlis csajokra, de pl egy masszázs (nem volt szakszerü, de nagyon jól esett), közös fürdés orállall egybeekötve, majd még egy simogatós, beszélgetös fél óra, a végén egy kölcsönös franciával egybekötve.


Nyilván egy barátnö is megteszi ugyan ezt, viszont van, aki válogatos (pl: "léci, ne az arcomra"), mig egy prosti vagy egy erotikus masször (kinek mi) aki bevállalja (mert nyilván ugy néztem ki), az meg is teszi. Ennyek nyilvàn anyagi vonzatai vannak.


27 éves válaszadó voltam.

2021. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
87%

80- a te szemüvegeden keresztül szexfüggőség.


A mi szemüvegünkön keresztül meg azt látjuk, érezzük, hogy többnyire boldogtalanok vagyunk a párkapcsolatainkban, mert az arról szól, hogy nekünk mindent meg kell adni a nőnek, nekünk boldoggá kell tenni a nő( magyarul minden úgy legyen ahogy a nő akarja).

Cserébe velünk marad, csakhogy ez nem igazán tesz minket boldoggá, hogy valaki velünk marad csak azért, hogy elérje, hogy minden úgy legyen ahogy ő akarja.


Miért nem hallunk arról, hogy egy kapcsolat arról is szól, hogy a nő is boldoggá teszi a férfit, a nő is a férfi kedvébe jár??


Ha csak megnézed itt gyakorin mikor egy pasi leírja, hogy feszes seggű lányt szeretne vagy szép arcú kedves lányt a nők azonnal támadásba lendülnek, hogy mit képzelsz..

Azt ki kell érdemelni meg teljesíteni kell.


Egy nő a kinézetén kívül milyen teljesítményt, erőfeszítést tesz bele?


Megy a nyávogás a követelőzés, hogy nektek ez jár, az jár..

A férfinak szerintetek semmi sem jár hanem kötelessége össze jönni azzal a nem túl szép nővel aki kinézte magának és szolgálnia, szórakoztatnia, segítenie kell élete végéig mert különben a nő nem boldog és jön a hiszti, hogy nem érzem magamat nőnek.


Mi férfiak meg nem érezzük legfőképpen boldognak, kielégültnek és elégetetnek magunkat egy ilyen kapcsolatban.

Mikor gyerekek voltunk nem arról ábrándoztunk, hogy egy ronda nő kedvébe kell majd járnunk életünk végéig és mindent el kell viselnünk, hogy nehogy el hagyjon ..


Ezért megyünk ilyen helyre mert legalább 1-2 órára az van amit mi akarunk és legalább kielégülünk egy kicsit.

2021. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:
87%

Hát igen.

Nagyon sok igazság van itt.

Egy biztos. Én sosem taktikáztam egy lánnyal sem. Viszont ha egy kicsit is negéreztem 2-3 randinál a "checckoló" kérdéseket, azonnal tipli. Lehetett az a világ legszebb nője, akkor is :-).

Csak egy példa :

Lány kérdezi : a cégedet te birtoklod is, vagy csak vezeted ?

Na ebben benne volt minden, érzitek ?

2021. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 A kérdező kommentje:

#84!

Ez nekem fájt monitoron keresztül :D ezt megjegyzem, kösz, hogy megosztottad :D

2021. márc. 28. 22:16
 86/87 anonim ***** válasza:
85%

De sorolhatnék még pár ilyen megnyilvánulást.

De alapjaiban a következőt vallom. Egy srác akkor lehet nyugodt anyagilag (szó szerinti prostik nélkül), ha azt a szintet tudja ugrani, hogy ha akarna, minden este elmehetne étterembe (nem pizzátrendelünkyoutubemellé) szépen !!! Vacsorázni a lánnyel. Persze, nem kell, csak a tudat legyen meg és az ad egy magabiztosságot, csajok ezt kiszagolják.

De igy is többe kerül egy lány rendesen, ha nem prostizik az ember.

2021. márc. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:
89%
Hogy miért jártam? 46 vagyok fiatalabb koromban 40 előtt jártam rendszeresen.Amúgy a válaszokat már leírták előttem.Elegem lett a legyünk inkább barátok szövegből.Gyorsan elélvezek ez prostinál nem gond.Soha nem lehettem volna olyan szép lányokkal akikhez el lehet járni (nekem is csak 1 életem van).A változatosság gyönyörködtet itt mindig célba értem nem volt az hogy a lány elutasít... stb
2021. márc. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!