Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jár sok fiatal prostituá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár sok fiatal prostituálthoz?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, és egyre népszerűbb a fiatalok körében, hogy prostituáltakra költik a pénzüket, és inkább azokkal vannak, mint korukbeli lányokkal.

Az egy dolog, hogy valaki mondjuk nem kap meg mindent otthon, és nincs jó formában, vagy nem annyira vonzó 40 felett és ezt a megoldást választja, de nem értem, hogy miért járnak 18-20 éves fiatal jól kinéző srácok (mert csinosak, és sportosak, akikkel beszéltem, szerintem nem mondanának rájuk a lányok nemet) ilyen helyekre. Szerintük közel sincs olyan jó egy korukbeli tapasztalatlan lány olyan jó az ágyban, vagy mondjuk orális szex terén, és úgymond átugorják az udvarlást, illetve a hosszan tartó randikat, stb, stb. Azt mondják ezerszer jobban megéri, és talán olcsóbb is, minthogy egy korukbeli nyafogását hallgatni, és a kajáját fizetni.

Mit gondoltok miért van ez? 18/F



2021. márc. 25. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésre válaszolok csak, a regényeket nem olvastam el.

Én több ok miatt voltam néhányszor prostinál:

-sosem hozott össze a sors az ágyban igazi szép nagymellű nőkkel, prostik közül válogathattam, akit akarok

-nem szakít azért, ha megkérem, hogy az arcára élvezhessek, hanem örömmel engedi

-ha úgy érzem, hogy el kell élvezzek 2 perc után, akkor felszabadultan, beleélve magam elélvezhetek, és nem kell utána egy szerencsétlen lúzernek érezzem magam, mert ugye mindig a nők igényei az elsők

-ha nem áll fel elélvezés után, akkor gyengéden, kedvesen segít, hogy felálljon, nem hagy ott, mint egy darab szart (ehhez persze 2 menetet kell kifizetni)

-egy igényes prosti kedvesebb és figyelmesebb a legtöbb átlagos csajtól

És sorolhatnám még. 24f

2021. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 anonim ***** válasza:
7%
Majd ezek a qrvázó kis hulyegyerekek elobb-utobb rajonnek hogy tartalmasabb kapcsolatra vágynak nem csak dugásra es akkor majd keresnek maguknak nőt
2021. márc. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 anonim ***** válasza:
100%

Én azér voltam erotikus masszázson tavaly nyáron másodjára, amikor Pesten voltam, mert ennyire jó testü csajt valszeg soha az életben nem fogok szerezni. Ráadásul bevàllalós is volt, nem kért extra pénzt ezért meg azért. Mivel 2x már voltam nála és "ismerösök" is vagyunk, igy mondta, hogy ha egyszer megint úgy támadna kedvem, hogy megyek hozzá, akkor x ezer forint extráért szexelhetünk is.


Voltak barátnöim, nem csunyák, de vagy a mellük nem tetszett, vagy a hasuk.

Egy ilyen csajnak viszont számomra patent teste van. És ki akartam probálni.

Függö nem lettem.

2021. márc. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 anonim ***** válasza:
100%

#63-as vagyok:


25 éves vagyok és 27 éves a csaj.

2021. márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 anonim ***** válasza:
89%

10 éve nem voltam szobàn örömlànynàl...de most nagyon megkívàntam. Ezek olyan élmények amik egész életre megmaradnak 😉

Kicsit lerakom a jeggyűrűmet, és befizették 1 óràra egy szép lànyhoz.

Egy kis vàltozatossàg megfiatalítja a férfi lelkét.

2021. márc. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 anonim ***** válasza:
100%

1. Trendi

2. Olcsóbb mint egy barátnő.

3. Megteszi azt is amit egy barátnő nem

4. Nem kell a lelkizését hallgatni.

5. Nem mondja, hogy az anal pfuj

6. Sose fáj a feje

7. Nem sertodik meg ha más lányokat is nezegetsz.

8. A haverok felnézek rád

9. Rutint szerzel (meg egy kis kankot, de ezt nézzük el)

2021. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim ***** válasza:
0%
Hat en nem nézek fel arra aki qrvázni jár, inkabb sajnálom hogy ennyire igénytelen
2021. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 A kérdező kommentje:
Tök mindegy, hogy igénytelen valaki vagy nem. Arra koncentrál a kérdés, hogy miért járnak fiatal jól kinéző srácok ilyen helyre. Ezerszer jobban megéri. Az 50k-s luxus prostituált is még jobban megéri.
2021. márc. 26. 11:08
 69/87 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam anno mikor 19-20 éves voltam.

Gátlásos voltam és utáltam azt mikor megéreztem egy lányon, hogy nekem szórakoztatnom kell őt, meg kell nevetetnem és majd amikor ő esetleg úgy gondolja akkor lefekszik velem, de amint valamit nem úgy mondok vagy nem úgy csinálok megsértődik és szakítani akar.


Kifejezetten jóképű voltam és sokszor a prostik megkérdezték tőlem, hogy miért jöttem?

Van barátnőm?


Mondták páran, hogy nem értik miért jöttem mert simán lehetne.


A másik, hogy választhattam és itt nem az volt mint az életben, hogy választhatok ázok közül akiknek tetszem.


Általában mindig olyannak tetszek aki nekem annyira nem vagy ha igen akkor elmondja, hogy tetszel, de nekem magasak az anyagi igényeim, ha meg tudod oldani lehetünk együtt, ha nem akkor nem.


Itt én választhattam ki, hogy kit akarok megdugni és hogyan.


Nagy különbség.


Nem kell a lelkét sem ápolni.

2021. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 anonim ***** válasza:
0%
Igen sajnos a hímek csak dugni akarnak, ösztönlények, árucikknek nézik a nőket, kibérli egy órára és viszlát
2021. márc. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!