Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jár sok fiatal prostituá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár sok fiatal prostituálthoz?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, és egyre népszerűbb a fiatalok körében, hogy prostituáltakra költik a pénzüket, és inkább azokkal vannak, mint korukbeli lányokkal.

Az egy dolog, hogy valaki mondjuk nem kap meg mindent otthon, és nincs jó formában, vagy nem annyira vonzó 40 felett és ezt a megoldást választja, de nem értem, hogy miért járnak 18-20 éves fiatal jól kinéző srácok (mert csinosak, és sportosak, akikkel beszéltem, szerintem nem mondanának rájuk a lányok nemet) ilyen helyekre. Szerintük közel sincs olyan jó egy korukbeli tapasztalatlan lány olyan jó az ágyban, vagy mondjuk orális szex terén, és úgymond átugorják az udvarlást, illetve a hosszan tartó randikat, stb, stb. Azt mondják ezerszer jobban megéri, és talán olcsóbb is, minthogy egy korukbeli nyafogását hallgatni, és a kajáját fizetni.

Mit gondoltok miért van ez? 18/F



2021. márc. 25. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
88%

#70: ha kicsit beleolvasnál a beszélgetésbe, rájönnél, hogy oka van annak amiért prostihoz kénytelenek járni sokan.

A fiatal lánykák jelentős része, meg csak lehúzni akarja a férfiakat, anyagilag és érzelmileg egyaránt. Ők nézik fejőstehénnek a férfiakat.

2021. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 anonim ***** válasza:
91%
A nőstények meg sajnos csak beszélő pénztárcáknak nézik a férfiakat.
2021. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 anonim ***** válasza:
15%
Olyan csajt kell keresni aki nem a pénzre megy
2021. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 anonim ***** válasza:
100%
#73: Oké, csak olyan sok már az elkényeztetett ribizli, hogy normális csaj már nem jut mindenkinek.
2021. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/87 anonim ***** válasza:
100%

Én a szexmentes hétköznapi fétisem kiélésére azért kerestem fel néhányszor ilyen lányt, mert: Az első barátnőm a pszichiátereknek is nehéz eset volt, nekem pláne, közben én semmit nem is számítottam az egész kapcsolatban, fel se merült, hogy esetleg lennének vágyaim, igényeim. A második kapcsolatomban jól kijöttünk volna, de a lány sok mindenben másképp gondolkozott, gyereket se akart volna többek között soha, ezért sem maradtunk együtt, a fétisemről szintén nem sok szó esett. A harmadik nő azt hitte, körülötte forog a világ, három különböző férfitől volt három gyereke, és teljesen természetes volt neki, hogy az élettársa, akivel már nem is volt állítólag együtt, állandóan a nyakán lógott és engem is próbálgatott közben kiiktatni a képből. Az én vágyaim és fétiseim éppen csak szóba jöttek.

Ettől még mindegyik nő aranyos volt, volt sok jó tulajdonságuk is.

Tipikus dolog, hogy az ismerkedni vágyó nőknek van egy nem teljesen lezárt kapcsolatuk, amit lezártnak gondolnak, de később derül ki, hogy nem teljesen így van. Ha az elején vallja be, az még oké, de ha több hét ismerkedés után benyögi, hogy ja, amúgy a legutóbbi gyerek apja élettársa és rendszeresen találkoznak és azért kicsit más is van a dologban, az roppant kellemetlen.

Még arra is hajlandó lennék, hogy a fétisemet hosszú időre félretegyem (bár sokak szerint egy aranyos dolog), vagy szakemberhez menjek, ha annyira zavarja a másik felet, de ez már nem az elfogadásról szólna. Azt látom, nehéz normális nőt találni, aki egy kizárólagos kapcsolatot képzelne el hosszú távon egy férfival és családot is akarna alapítani. A vágyak meg néha eszik az embert, valamit muszáj csinálni, ha csak sokévente egyszer is.

2021. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 anonim ***** válasza:
83%
#75 gyermekes nő ... kapásból NEM
2021. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 A kérdező kommentje:

#70!

Szomorú, mert valahogy tévedsz. Olvasd el a kérdést, de nem is kell annyi se, hanem gondolj bele.

Szerinted úgy álltunk hozzá eleve, hogy mi prostihoz akarunk járni, és mindig is oda vágytunk, mert a pl az én korombeliek (18-20) egyszerűen elviselhetetlenek? De igazad van. Kiskoromtól kezdve csak is kizárólag erre gondoltam.

2021. márc. 27. 00:20
 78/87 A kérdező kommentje:

+#70

Valahogy nem véletlen én azt érzem ez a hozzáállásunk. Nem csak úgy jött valahogy.

2021. márc. 27. 00:21
 79/87 A kérdező kommentje:

#73!

Nagyon szuper gondolatmenet, csak hát hol? Mutasd, ne azt mondd, hogy létezik 😄 sokra nem megyünk. Engem az is irritál, hogy eleve az a kiindulási pont, hogy élet-halál harc megy a normálisakért.

2021. márc. 27. 00:24
 80/87 anonim ***** válasza:
16%
ÉS mi lesz később, életetek végéig qrvázni fogtok? Ez szexfüggőség
2021. márc. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!