Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostik tényleg a csúnya/köv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostik tényleg a csúnya/kövér/öreg férfiakhoz vannak szokva? Olyanokhoz, akik nem előnyös megjelenésűek?

Figyelt kérdés

Helyes arcú vagyok, 195 cm magas, vékonyabb alkatú (85 kg), magamra igényes megjelenésben, higiéniában. Az öltözködésem is sok dicséretet kap, például szeretek testhez simuló ingekben járni. Diplomás vagyok piacképes szakmával. Eddig 3x voltam 3 különböző prostinál az utóbbi néhány hónapban úgy, hogy előtte még sosem voltam. 22-25 éves fiatal, csinos csajok voltak, akiket azért is választottam, mert a leírásuk alapján is értelmesebbnek tűntek (pl a helyesírásuk rendben volt). Mindhárman kérdezték különböző formában, hogy miért jöttem hozzájuk, nem értik.


Mondtam, hogy mert nem találom meg sokszor a közös hangot a korombeli lányokkal úgy általában sem és mert az utóbbi időben még kevesebb lehetőség van ismerkedni, mint eddig volt. Nem vagyok már szűz, de eddig csak 2 barátnőm volt egy és két évekig, szóval egy nagy Casanova sem vagyok, vagy valami baj biztos van velem tuti ilyen szempontból, mert sokan azt hiszik vagy kérdezgetik, hogy miért nem csajozok jobban, miért nincs barátnőm, stb. Mert külső vagy anyagiak szempontjából azért nem kellene gond legyen a csajozással. A kérdésem, hogy a prostik minden hozzájuk menő férfitől megkérdezik, hogy "Te miért jössz hozzám? Amúgy is találhatnál nőt.", akármilyen csúnya/kövér/öreg/fogyatékos/stb férfi megy hozzájuk? Mármint hogy így bókoljanak neki. Vagy pedig lehet, hogy volt köztük aki ezt őszintén kérdezte tőlem?

26/F


2021. márc. 25. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, valamiről beszélni kell amíg ott vagy és jobb téma mint az időjárás.
2021. márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenfélék járnak prostikhoz. Amint látod, te magad is eltaláltál hozzájuk.
2021. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2021. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!