Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már nálatok vonzalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már nálatok vonzalom első látásra? Mi volt hatással rád? Mivel fogott meg egyből? Lett belőle valami később?

Figyelt kérdés
2021. márc. 29. 01:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Volt. Jó. Igen. Szex
2021. márc. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Többször is, főleg kamaszkoromban. Jobbára nem lett belőle semmi.
2021. márc. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Egyikőtök sem írta, hogy mivel volt rá hatással a másik, hogy egyből kialakult a vonzalom.


Nézése...meg a járása? :D

2021. márc. 29. 01:45
 4/20 anonim ***** válasza:
Igen. Fogalmam sincs. Gondolom a külseje. És a hangja. Egy csók 2 év múlva és hogy majdnem nekimentem a Dunának.
2021. márc. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Meg a csípőjének a ringása. :D Amúgy komolyra fordítva: van egy elég jól behatárolható zsánerem, általában a szóban forgó csajok szinte tökéletesen beleillettek az ezáltal támasztott keretbe, szóval reánéztem, szívemhez kaptam, hogy Úristen degyönyörű, majd életünk hajói a rövid találkozás után folytatták magányos útjukat a világ tengerén tovább, immár távol egymástól. Sad.

Kettes voltam.

2021. márc. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

4. Gondolod a külseje? Hát csak emlékszel rá :)

Mit jelent, hogy a hangja? Milyen egy szexi hang?


Két évet vártál, hú hát ez nem szerelem?

2021. márc. 29. 01:49
 7/20 A kérdező kommentje:

5. Szomorú. Érdekes engem pont olyan fogott meg, aki pont nem lett volna az típusom. De ezt dobta a gép :)

De ez a hang érdekes dolog. Én még nem figyeltem más hangját

2021. márc. 29. 01:57
 8/20 anonim ***** válasza:
Igen volt, minden egyben, a mosolya, a hangja, ama láthatatlan valami amit kisugárzásnak hívunk. Igen, lett szerencsére kölcsönös volt a dolog, úgyhogy szépen alakult a történet :)
2021. márc. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Áruljátok már el ezt a hang dolgot!! Szépen énekelt, vagy mi?
2021. márc. 29. 02:01
 10/20 anonim ***** válasza:

Persze, emlékszem a külsejére, és azért gondolom, hogy a külseje, mert szinte semmit nem tudtam róla akkor még, tehát mi más?

Csak azt nem értem, hogy ismerek más tökéletesen a zsáneremnek megfelelő külsejű embert, aki pedig azzal együtt, hogy jó ránézni, semmi ilyen extra hatással nincs rám. Szóval nem dobnám ki őket az ágyamból, de igazából halálosan unalmasnak tartom őket. Ezért nem vagyok biztos abban, hogy a külső ehhez elég. Nem tudom, a genetikai feromonfelhőnk ilyen jól kapcsolódik vagy mi volt ez, de 5 percet nem beszéltünk egymással 2-3 hónap alatt és olyan szerelmes voltam, mint az atom. És igen-igen régen voltam már tinédzser. De igen, szerelem volt, úgy reszketett kezem-lábam a közelében, mint utoljára tizenéves koromban.

2021. márc. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!