Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már nálatok vonzalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már nálatok vonzalom első látásra? Mi volt hatással rád? Mivel fogott meg egyből? Lett belőle valami később?

Figyelt kérdés
2021. márc. 29. 01:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz szépen énekelni. Férfias hang - mármint nekem, nőként ez a szexi. Nyilván egy férfinek mást jelent a szexi hang.

A nem szexi hang férfinél magas, nőies hanglejtése van, síri, élettelen. A hangból nagyon átjön a személyiség.

2021. márc. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Hát csak azért sem kapok választ a hangra ::::D


No mindegy. viszont nekem is van ilyen tökéletes külső és kb. semmit sem vált ki. Igen ez a kisugárzás. Férfiba nőbe is látok ilyet

2021. márc. 29. 02:07
 13/20 A kérdező kommentje:
11- Bocsánat most láttam. Köszönöm. De milyen egy férfias / nőies hang.?
2021. márc. 29. 02:08
 14/20 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem egyértelmű?

Mondjuk egy rekedtes mély hang biztosan nem nőies. Sok nőnek a cigitől ilyen lesz negyvenes korára. Vagy genetika ez? Nem tudom.


A férfias hang nem magas, hanem inkább mély hangzású, de nem kell dörmögni, az se tetszik. Ennél jobban nem tudom leírni.

2021. márc. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Értem, hogy mitől lehet egy hang férfias vagy nőies, de ettől még hogy lesz szexuálisan vonzó? Nekem sosem volt ilyen téma. Még szerelmesen sem.


Nekem elég rekedtes mondjuk a hangom, lehet ezért nem értem :)

2021. márc. 29. 02:26
 16/20 anonim ***** válasza:

"Volt már nálatok vonzalom első látásra?": Igen, volt;

"Mi volt hatással rád? Mivel fogott meg egyből?": a személyisége, a gyengédsége, az élete, amit elmondott magáról;

"Lett belőle valami később?": nem, mert én is-, de a sors is úgy alakította, hogy ne legyen belőle semmi sem.

2021. márc. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Volt
2021. márc. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A hang engem is fogott már meg. Egyszerűen arra figyeltem fel milyen lágy szép nőies hangja van ami annyira illik az ősszképéhez. Bennem ragadt a hangja és még este is a fülemben hallottam
2021. márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Igen, volt, ráadásul kölcsönös. Megláttam azt a velem egyidős férfit és elolvadtam. Hogy miért? A meleg tekintete, kedves hangja, testalkata, később pedig a humora, intelligenciája még nagyobb hatást gyakorolt rám. Magas, pocakos, enyhén kopaszodó volt, de valahogy neki annyira jól állt.

Aztán később mikor megszólalt már kb tocsogott a bugyim, nagyon nem bírtam magammal xD és úgy voltam vele, hogy bepróbálkozok, max véget vet az ismeretségnek.

Először nem akarta venni a lapot, azt hitte, hogy csak ugratom, így nehezebb volt becserkészni,de te jó ég, soha nem volt annyira jó senkivel, mint vele. Tudom, hogy ömlengek, de mire levetkőztetett, már a combom is tocsogott😅 volt ott minden, eszement b@szás, érzelmes szeretkezés.

1 hónapja viszont véget ért.

2021. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
16-os, miért alakítottad úgy?
2021. márc. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!