Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Iszonyúan vágyom már a szexre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyúan vágyom már a szexre 28 éves szűzként, hogy lehetne megoldani ha nincs jó testem?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs jó testem, sőt pocsék. Nagyon vágyom már egy lányra aki tudna szeretni és én is őt. Természetesen a szexre is nagyon, milyen lehet meg fogni két mellet, puncit fogni, kinyalni, csókolózni stb. Soha nem fogom ezeket megtapasztalni csak a ki gyúróm magam valahogy? Bár ahhoz külső segítség fog kelleni ennyire szar test mellett.

2021. ápr. 3. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen hozzáállással az sem fog segíteni neked.
2021. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Fordulj prostihoz! Jobban megéri, mint egy barátnő, aki, bármikor lecserélhet egy jobb kanra.
2021. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1. Hogyne segítene, erős férfiaké a világ. Jó életük van. Szerintem nem sokat ér az élet ha nincs barátnőm.
2021. ápr. 3. 14:21
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
+1 a prostira. Szóba áll veled akkor is, ha nem nézel ki jól, emellett olcsóbb, válogathatsz közülük, olvashatsz róluk beszámolókat, és igyekszik a kedvedben járni. Mindez egy barátnőre nem igaz.
2021. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar, hogy "nem jó" a tested?
2021. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
A testen lehet változtatni. De ilyen gondolkodással nem a tested miatt vagy még szűz ennyi idősen is.
2021. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Hogy milyen a tested, milyen az a "pocsék" azt fotó nélkül nem tudhatjuk! De szerintem biztosan lenne olyan nő/lány akinek tetszenél, ha csak a külalakodat nézzük! De szerintem a gondolkozásoddal van a gond! Azon kellene gyökeresen változtatnod, és lehet, hogy utána már nem is kellene feltétlenül "kigyúrni" magad! Bár ártani biztosan nem ártana!

Szóval agyilag, gondolatilag tedd rendbe magad először! Ehhez is kérhetsz segítséget nem csak a gyúráshoz!

Sok sikert, hajrá!

2021. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Hiába pontozzátok le az #1-est, #6-ost sajna nekik van igazuk. Nem izmok kellenek a csajozáshoz, hanem kisugárzás, stílus, kommunikáció, udvarlás. Lehetsz hatalmas izmokkal is balf.sz meg átlag testtel is csajozógép. Picsogással, önsajnáltatással viszont egyik sem leszel.

Amúgy ha ennyire izmok után epekedsz, miért nem sportolsz? Még egészséges is :)

2021. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
ül van itt a gond pajtás, nem kell kigyúrnod magad, de mozogni azt igen, és ápoltnak lenni igen, és nem ilyen görcsölve akarni vágyni nyomatni, mert ez elől még a pasik nem hogy a nők menekülnek...
2021. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
prostizz
2021. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!