Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Iszonyúan vágyom már a szexre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyúan vágyom már a szexre 28 éves szűzként, hogy lehetne megoldani ha nincs jó testem?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs jó testem, sőt pocsék. Nagyon vágyom már egy lányra aki tudna szeretni és én is őt. Természetesen a szexre is nagyon, milyen lehet meg fogni két mellet, puncit fogni, kinyalni, csókolózni stb. Soha nem fogom ezeket megtapasztalni csak a ki gyúróm magam valahogy? Bár ahhoz külső segítség fog kelleni ennyire szar test mellett.

2021. ápr. 3. 14:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Prostizz.
2021. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
A nőknek kizárólag az számít, hogy a szüleiddel élsz-e vagy nem.
2021. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%

Hát ha gyorsan el akarod veszíteni akkor prostizz, az alkalmihoz jól kell kinézni, a barátnő meg nem csak a szexről szól: foglalkozni kell velük, a kapcsolat alapja pedig a kölcsönös szeretet.

Amúgy hidd el, hogy nem a test a lényeg, de amíg ilyen komplexusaid vannak addig nehéz jó kapcsolatba kerülni, bár tudom hogy ez mennyire alszentül hangzik mert én meg egy csúnya nő vagyok és fordítva is megkapom az ilyen közhelyeket.

Elveszíteni a szűzességet könnyebb mint lelkileg rendbe tenni magad.

2021. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a tested a gond. Én szoktam néha chatelni, ha unatkozok, aztán egy csomó pasi ír nekem, de iszonyat gyenge dumával. Vagy rám ír, aztán azt várja, hogy én adjam a témát a szájába, mert ahhoz sincs fantáziája, hogy beszélgessenek.

Nem lehet, hogy veled is ez a gond, hogy már a beszélgetéshez is kicsit töketlen vagy?

Bocsánat, ha kicsit sértő a példa!

2021. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy görcsös hogyha 28 évesen még szűz.


Ez egy olyan lelki bánat lehet amit nehéz feloldani.


Aki időben elvesztette a szüzességét az nem tud ebbe bele gondolni.


Sok olyan nő van aki meg kövérnek tartja magát akkor is ha vékony.


Hiába mondják neki, hogy de vékony vagy!!!


Valószínűleg a kérdező is így van a testével, hogy nem szereti magát és nincsen önbizalma.


Előbb az önbizalmat kéne helyre tenni.


[link]


Csak egy tipp, hogy lehet ez a hölgy segíteni tud lelkileg neked az első lépés megtételéhez, hogy rendbe tedd magadat.


Fel a fejjel dude!

2021. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!