Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 10 másodpercig bírja a párom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 másodpercig bírja a párom, normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Három éve vagyok együtt a párommal, a kezdetek óta kb 10 másodpercig bírja. Másodjára már tovább, viszont az sem több 5 percnél. Szájjal és ujjal előfordul, hogy megpróbál kielégíteni utána, viszont én azt már nem élvezem. Tudom, hogy azt szeretné ha nekem is jó lenne, azonban szinte semennyire sem kívánom már. Három éve nem volt részem olyan szexben, amire azt tudnám mondani, hogy ez most baromi jó volt. Nekem teljesen megölné az intimitást, ha előtte zsibbasztó krémekkel kenegetné magát, és az aktus közben ő maga alig érezne valamit. Mi lehet ilyenkor a megoldás? Szeretem, viszont attól tartok, hogy részben emiatt is, elmúlt részemről a szerelem.

A normális válszokat előre is köszönöm!:)

24/N



2021. ápr. 4. 13:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%
Ehhez a felismeréshez minek kellett 3 év?? Konkrétan kidobtál a kukába 3 évet a legértékesebb életszakaszodban. Gratulálok!
2021. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%
Beszélnetek kéne, de valószínűsíthető, hogy erre nincs megoldás köztetek. :/
2021. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Azért három év alatt illett volna már fejlődni ezen a téren, de ezek szerint marhára nem érdekli a dolog 🤷‍♂️
2021. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%

SZia

Pont ilyen helyzetben voltam énis. Nekem elsőre szerintem 5mp ha volt.. a második már nálunk is valamennyivel hoszabb volt, de csak poker face-el tűrtem s néha sajnos olyanok is megfordultak a fejembe hgy mikor vn már vége mert egyszerűen nem élveztem..másfél évet birtam kb igy, aztán ahogy te is leirtad elmult a szerelem s tönkre ment az egész. Bármit próbált egyszerűen nem volt jó az ágyba, pedig szegény tényleg mindent megtett.. nekem sem volt 1 olyan alkalom sem amire úgy tudok emlekezni hogy jovolt, felizgultam mindig aztan hoppon maradtam. Néha még fájt is amikor berakta.

Sajnos csak egy ideig elég az ha szerelmes vagy, s akkor nyilván elnézed neki ezeket, de miutan a szerelem elmulik (ami elobb utobb bekovetkezik) nagyon fontos hogy a szex is rendbe legyen hogy erős kapcsolat tudjon maradni. 2 kapcsolatom is ment már tönkre amúgy a rossz szex miatt. Nyilván ez az én személyes véleményem és tapasztalatom de ahol nem működik a szex szerintem hosszútávú jövője nincs a kapcsolatnak.


Tanácsként annyit mondanék, hogy esetleg tapasztald ki (lehet már kitapasztaltad, akkor elnézést), hogy neked mi a jó, beszéld meg a pároddal és biztos tenni fog a dologért hogy neked is jó legyen. A megoldás az ha próbáltok ezen javitani, viszont az sokáig nem megy hogy csak az egyik személynek a jó.


22L

2021. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Egyes válaszoló, most jutottam el arra a szintre, hogy zavar, és nem kívánom. Tehát nem dobtam ki a kukába három évet, mert csodálatos ember egyébként:)

A többi normális válaszolónak köszönöm szépen, várom továbbra is őket!

2021. ápr. 4. 14:04
 6/27 A kérdező kommentje:

Kedves négyes válaszoló, sajnálom, hogy neked is tönkrement emiatt a kapcsolatod!

Tudja, hogy mi a jó nekem, viszont annyira elvette az egésznek a varázsát ez az irreálisan kevés idő, hogy szinte halottnak a csók minden, ami utána történik:(

2021. ápr. 4. 14:07
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

Lehet valaki bármilyen csodálatos ember, ha a szexben nincs meg a szinkron a felek között az a legjobb kapcsolatot is képes aláásni - ékes példája vagytok ti is erre.

A kérdésedre válaszolva: krémek semmit sem érnek, az önkontrollt kellene megtanulnia. Ha egyedül nem megy, akkor keressen fel egy szexuálpszichológust. Ha fontos neki a kapcsolatotok akkor nem kifogást keres miért ne, hanem megteszi.

2021. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt problémája van, nem szabad elítélni, mert ezt nem tudja kontrollalni, és nem direkt csinálja. Másrészt próbálj te is ellazulni, ne azon parázz, hogy ő élvezi, vagy sem, mikor ujjaz pl.

De miket próbáltatok ki, hogy javítsatok a teljesítményén?

2021. ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

El tervez menni szexualpszihologushoz, tehat azert probalkozik. Ezen kivul massal nem probalkoztunk meg, azt mondta gyakorolja az onkontrollt.

Viszont harom ev alatt azert csak kellett volna valami javulas:( turelmes vagyok, mindig figyelek, hogy ne bantsam meg. Szoktunk errol beszelni es tudja, hogy ez nem eleg.

2021. ápr. 4. 15:03
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezek tények, ha egy nő beleszerelmesedik egy férfiba annyira, hogy odaadja magát és a fickó nem tudja megfelelően kielégíteni szexuálisan akkor elmúlik rövid időn belül a szerelem, viszont ha megadja szexuálisan is akkor még jobban beleszeret.


Elég kitartó vagy kedves, ha vártál rá 3 évet.


Esetleg ha egy felcsatolhatóssal előtte eljuttatna téged a csúcsra és utána jöhetne az ő 10 másodperce?

Szerintem őt nem zavarná, hogy csak neked jó.

2021. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!