Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 10 másodpercig bírja a párom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 másodpercig bírja a párom, normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Három éve vagyok együtt a párommal, a kezdetek óta kb 10 másodpercig bírja. Másodjára már tovább, viszont az sem több 5 percnél. Szájjal és ujjal előfordul, hogy megpróbál kielégíteni utána, viszont én azt már nem élvezem. Tudom, hogy azt szeretné ha nekem is jó lenne, azonban szinte semennyire sem kívánom már. Három éve nem volt részem olyan szexben, amire azt tudnám mondani, hogy ez most baromi jó volt. Nekem teljesen megölné az intimitást, ha előtte zsibbasztó krémekkel kenegetné magát, és az aktus közben ő maga alig érezne valamit. Mi lehet ilyenkor a megoldás? Szeretem, viszont attól tartok, hogy részben emiatt is, elmúlt részemről a szerelem.

A normális válszokat előre is köszönöm!:)

24/N



2021. ápr. 4. 13:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
55%

Milyen szomorú hogy olyan dolgokat lehet olvasni hogy a férfi konkrétan hibáztatva van, pedig vannak olyan szituációk is, hogy szimplán nem passzol két fél, lehet hogy egy férfi egy másik nő mellett sokkal jobban teljesít. Bizony lehet hogy korai magömlése is kevésbé van másik nő mellett. Van aki meg nagyon hosszú időt tölt egyedül.

A következtetéseket érdemes minél előbb levonni, ha két fél egyáltalán nem passzol, azt lehet hogy tényleg kár erőltetni.

2021. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem akarod elhagyni de a szex nem jó akkor beszéljétek meg, sok lehetőség van pl nyitott kapcsolat, sok pasi azt is nagyon élvezi, ha előtte szexel a párja mással
2021. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
72%
Az én férjemnél is volt ilyen probléma. Eleinte tényleg pár lökésig bírta. Egy jó fél év volt ez a nehezebb időszak és utána egyre jobb lett a helyzet. Csak azt tudom leírni, nekünk mik segítettek. Egyrészt sokat beszéltünk erről, hogy ki mit érez ezzel kapcsolatban, ilyenek. Én mondjuk mindig mondtam utána neki, hogy jó volt, élveztem ( ami igaz is volt, mert még a kapcsolatunk legelején voltunk és még én is izgatottabb voltam). Ez neki mindig jól esett, bátorította. Magának is sokszor próbálta húzni, tehát mikor maszturbált, akkor direkt megállt időnként, elhúzta a dolgot. Meg szex közben is mindig megállt picit. Egyébként most sem bírja azért órákig, de elég ideig, hogy nekem is legyen orgazmusom. Ha olyan kedvünk van, akkor mi szoktunk néha lidocaint használni, minket ez nem zavar. Egyébként én azt gondolom, hogy van olyan pasi, aki eleve érzékenyebb. Nálunk pl idővel kiderült, hogy neki picit rövidebb is a fitymaféke. Nem fáj, meg semmi gondot nem okoz, viszont jobban ingerli a makkot. Szóval valószínűleg ez is benne van a dologban. Tervben is van műtét. Szerintem ennek ezer oka lehet. A szexuálpszichológus mindenképp jó ötlet. Tudom, a mi helyzetünk picit más, mert ez nekünk legfőképp a kapcsolat legelején volt, azóta meg sikerült nagyon jól össze szoknunk. 3 év után már nyilván máshogy látod. Nekünk ezek váltak be, hátha még tudtok valamit tenni, de ha emiatt szakítás lesz, az is teljesen érthető, hiszen az számít, hogy mindenki jól érezze magát a másik mellett.
2021. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Tízes válszoló, örülök, hogy megoldódott a dolog!:) Én is el szoktam neki ezt mondani, viszont tényleg mostranra lett elegem, hogy addig sem jutunk el, hogy elkezdjem élvezni. Meg fogom vele beszélni, hogy el kell kezdeni keresni a megoldást erre.

2021. ápr. 7. 10:26
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Exem is ilyen volt nagyon gáz,én kidobtam mert nekem fontos a minőségi szex,meg magamnak is jobban megcsinálom 😃
2021. ápr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Atérzem, az orgazmusaimnak a 80%át magamnak köszönhetem
2021. ápr. 7. 11:37
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Szegény,tudom amúgy milyen rossz érzés én ezért léptem ki inkább a kapcsolatból.
2021. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Ti meddig próbálkoztatok?:)
2021. ápr. 7. 15:14
 19/27 anonim ***** válasza:
Fél évig
2021. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nem használtok óvszert? Én ha túl korán végzek azt rz szokta kiváltani. Lehet hogy a párod hasonló cipőben jár. Óvszer nélkül 3szor vagy van hogy még tovább is bírom.


Esetleg még a technikán lehetne változtatni. Lassan, gyengéden csinálni, azzal igen csak el lehet húzni a dolgot már ha nem próbáltátok ezt eddig is.


Esetleg még azt tudnám javasolni hogy gyakorolja az orgazmus elnyújtást (edging). Azt hallottam az jó módszer az ilyen problémák orvosolására. Ha semmi nem válik be akkor szerintem érdemes lenne felkeresni egy szakértő véleményét.

2021. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!