Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 10 másodpercig bírja a párom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 másodpercig bírja a párom, normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Három éve vagyok együtt a párommal, a kezdetek óta kb 10 másodpercig bírja. Másodjára már tovább, viszont az sem több 5 percnél. Szájjal és ujjal előfordul, hogy megpróbál kielégíteni utána, viszont én azt már nem élvezem. Tudom, hogy azt szeretné ha nekem is jó lenne, azonban szinte semennyire sem kívánom már. Három éve nem volt részem olyan szexben, amire azt tudnám mondani, hogy ez most baromi jó volt. Nekem teljesen megölné az intimitást, ha előtte zsibbasztó krémekkel kenegetné magát, és az aktus közben ő maga alig érezne valamit. Mi lehet ilyenkor a megoldás? Szeretem, viszont attól tartok, hogy részben emiatt is, elmúlt részemről a szerelem.

A normális válszokat előre is köszönöm!:)

24/N



2021. ápr. 4. 13:54
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!:)

Hasznalunk ovszert, el sem tudom kepzelni mi lenne, ha anelkul csinalnak.

2021. ápr. 7. 18:29
 22/27 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ha nem passzoltok össze ilyen téren, és az érzelmek is elmúltak, akkor teljesen felesleges tovább húzni a dolgot, és szenvedni.


A másik pedig értem én, hogy elvileg mindent megtesz. De ha 3 év alatt nem fejlődött semmit, akkor szerintem az a minden, amit megtett, körülbelül egyenlő lehet a semmivel. Vagy lehet, hogy az akarat hiányzik...


Szerintem azt vedd elsődlegesen figyelembe, hogy neked mi a jó.


28/F

2021. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha TÉNYLEG IGAZÁN fontosnak érezné, hogy tegyen valamit, hogy tovább bírja, akkor 3 év alatt ennek meg kellett volna oldódnia. Akár orvosi, vagy szexterapeuta, vagy könyvek (Multiorgazmusos férfi pl) hatására, legalább pár percet rá kellett volna húznia. Én úgy érzem, hogy túl megértő voltál vele (és gondolom szerelmes is :)) és így nem tett meg mindent, hogy megoldódjon a probléma. Sajnos ha valami elmúlt már, akkor nagyon nehéz visszahozni ugyanazt az érzést, így sok sikert kívánok neked abban, hogy megtaláld ismét a boldogságot (akár vele, akár mással)
2021. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
60%
2 x 69 után kezdjetek el bedugósat játszani! Akkor már csak nem durran el 10mp alatt. De a 4. 5. menet biztosan hosszabb! De ha nem megy szakítani kell. Hiába csodás ember!
2021. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
24* ha egylövetű akkor esély sincs második menetre.
2021. máj. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Na, mi történt azóta?
2022. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Elég gáz faszid van,férfiként szégyelném magamat,hogy nem tudlak rendesen megdugni.Keress másik srácot neki meg mond meg,hogy inkább verje ki.Ne erőltesse ami nem megy az nem megy.
2023. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!