Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek ! Igaz-e az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ! Igaz-e az, hogy nagyon sok Nő vágyik arra titokban, hogy 2 férfi kényeztesse ? Mit gondoltok erről ?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok rám, tudom hogy már volt sok ilyen kérdés... Komolyan érdekel a dolog, mert szeretném rávenni a feleségem, hogy keressünk egy barátot Neki, akivel együtt dughatnánk Őt rendszeresen. Még nem beszéltem Vele erről. Lehet nagyon beteg és perverz vagyok, de nem a rossz szándék vezérel. 30-as pasi vagyok.

2021. ápr. 4. 19:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
75%
igaz
2021. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
80%

Úgy mondanám, hogy sok nő benne lenne.

És nagyon sok el is képzelte már milyen lehet...

F

2021. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
83%

A baráti körömben nem igazán van olyan, akinek ez tetszik (legalábbis azon baráti körben ahol nagyon nyíltan beszélgetünk a szexualitásról).

Nekem pedig speciel nem jön be.


Viszont minden esetben a barátnőddel kéne ezt megbeszéld, és nem általánosítva kijelentsd, hogy márpedig a legtöbb nő ezt akarja.

2021. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Ti haragudnátok a Párotokra/férjetekre ha ilyennel előhozakodna... ?
2021. ápr. 4. 19:54
 5/36 A kérdező kommentje:
#3: Én csak kérdeztem... Tőletek Nőktől. Én nem jelentettem ki semmit.
2021. ápr. 4. 19:55
 6/36 anonim ***** válasza:
91%

5-ös:

Bocsi, ez esetben félre értelmeztem. Az "igaz-e" résznél én úgy éreztem, hogy ezen válaszokra hivatkozva szeretnéd minden áron bezsarolni a barátnődet.

A 4-es kérdésedre válaszolna: örülnék a bizalomnak, és hogy nyíltan tud beszélni a vágyairól, de utána kicsit szoronganék, hogy nem tudom teljesíteni a vágyait - mivel nekem nem férne bele az ilyensmi.

2021. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
#6: Köszi a válaszod. Egyébként a feleségemről van szó, nem barátnőről... szóval nem hagyom el akkor sem ha elutasítja :)
2021. ápr. 4. 20:05
 8/36 anonim ***** válasza:
69%
Én nem vágyok rá
2021. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%

Erre nem rávenni kell, hanem ha szeretné, akkor oké, de ha győzködni kell, akkor csak baj lesz belőle.


Én pl nem lennék benne, csak akkor, ha nem lennék kapcsolatban azzal a 2 férfival.

Én ha szeretek valakit, csak azzal fekszem le.

Vannak olyan nők, akiknek ez teljesen oké, de vedd figyelembe, hogy vannak olyanok is, akiknek nem.


Néhány eshetőség, amire számíts, ha kipróbáljátok: azt hiheti, hogy nem kívánod annyira és azért kell egy harmadik fél; mivel a lány új lenne, így lehet több időt fordítanál rá szex közben, így a feleséged rosszul érezné magát; lehet úgy gondolná, hogy jobb teste van a másiknak/jobban teljesít az ágyban, így szintén nem érezné jól magát stb


Vaaagy nagyon is élvezné.


Ez rajtatok múlik, de mindenképp beszéljétek át előtte, gondoljátok meg, hogy kivel lenne jó, ne csak a te véleményed alapján válasszatok.

2021. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%

Nem mondanám h nagyon sok nő erre vágyik. De biztos akadnak akik igen. Én pl ha hármasról van szó inkább vennék be nőt. Nekem két pasi sok lenne:D

Viszont már eleve tosszul állsz a témáhozmert azt írod h rá akarod venni. Rég rossz. Ne erőltess rá senkire semmit. Hozd fel a témát aztán ha nem akarja fogadd el és ne erősködj.. Sok nő amúgyis sértőnek találna egy ilyen felvetést a párjától. Nekem se esne jól ha meg akarna dugatni valaki mással a pasim

2021. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!