Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek ! Igaz-e az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ! Igaz-e az, hogy nagyon sok Nő vágyik arra titokban, hogy 2 férfi kényeztesse ? Mit gondoltok erről ?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok rám, tudom hogy már volt sok ilyen kérdés... Komolyan érdekel a dolog, mert szeretném rávenni a feleségem, hogy keressünk egy barátot Neki, akivel együtt dughatnánk Őt rendszeresen. Még nem beszéltem Vele erről. Lehet nagyon beteg és perverz vagyok, de nem a rossz szándék vezérel. 30-as pasi vagyok.

2021. ápr. 4. 19:50
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

#9: Én csak simán +1 férfit szeretnék a feleségem örömére. Lányról szó sincs!!


Nem mondtam egy szóval sem, hogy állandóan ezzel fogom győzködni, ha nem akarja akkor nem...

2021. ápr. 4. 20:15
 12/36 A kérdező kommentje:
#10: Sajnálom hogy ilyen szerencsétlenül fogalmaztam, hogy "rávegyem". Akkor csak, hogyan hozakodjak elő ezzel mondjuk így.
2021. ápr. 4. 20:18
 13/36 anonim ***** válasza:
90%

Én ha szerelmes vagyok akkor nekem csak egy férfi létezik, mind lelki mind szexuális értelemben.


Sosem vágytam más férfira, mindig az aktuális partnerem volt az egyetlen akit férfiszámba vettem.


Szóval bennem ellenérzéseket váltana ki egy ilyen ajánlat.

2021. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
#13: Igen ettől tartok én is. Megbántani nem szeretném...
2021. ápr. 4. 20:47
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm... igazából ha kiméletesen akarod felhozni a témát, azt úgy tudom elképzelni, hogy ha vagytok olyan viszonyban, hogy szoktatok beszélni a szexről a fétisekről, akkor egyszer bedobod ezt is, hogy mit gondol róla, milyen az amikor 2 pasi 1 nő felállás van.
2021. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
83%
Nekem tetszene az ötlet, nyilván az én szabályaimmal. Tehát attól, hogy hármas, még anál nincs. És csakis férfit vehetnénk be, mert engem csak ez a felállás izgat.
2021. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
#15: Szoktunk análozni például, meg enyhe D/S dolgokban is benne vagyunk, szóval jó a kommunikáció közöttünk ilyen téren... csak ez egy kicsit kényesebb sztem, mert túlmutat kettőnkön :) De valahogy úgy fog megtörténni ahogyan leírtad :)
2021. ápr. 4. 21:00
 18/36 A kérdező kommentje:
#16: Csak férfiról lenne szó nálunk is, mert ha csajt hoznék az ágyunkba, akkor egy életre csalódna bennem ebben biztos vagyok. Azt nem tudná feldolgozni, megcsalásnak venné.
2021. ápr. 4. 21:02
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nyíltan tudtok kommunikálni, szerintem semmi gond nem lenne, ha egyszerűen rákérdeznél. Én is mindig nyíltan kommunikáltam a szexről, így eljutottunk oda, hogy komoly tervben van ennek a megvalósítása. Mármint a 2ff-1n felállásnak. A harmadik fél is megvan,csak én hezitálok még picit, pedig az én ötletem volt eredetileg, de már érzem, hogy hamar döntésre fogok jutni. :) Szóval szerintem beszéljetek róla, ha tetszik neki az ötlet, akkor már csak a szabályokat kell felállítani, hogy mi az amit szeretne, s mi az, ami kimaradjon.
2021. ápr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
#19: Mindenképpen bedobom Neki a témát... nagyon tudja élvezni a szexet, ezért gondoltam jól esne Neki a változatosság, nekem meg tetszene az egész helyzet úgy érzem. Persze egy kicsit még én is tartok ettől :)
2021. ápr. 4. 21:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!