KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » HeteroszexualitĂĄs » Miert van az, hogy kb mindenki...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy kb mindenki csak szexet akar tolem?😀

Figyelt kérdés
Lany vagyok. Smink nelkul nem mondom, hogy szepsegversenyt nyernek, de sminkkel szerintem egesz jol nezek ki, viszonylag okos is vagyok, nincs diplomam de tobb nyelven beszelek, nagyon sok temahoz hozza tudok szolni, az exeim kozul vannak kifejezetten nagyon jo pasik. Megis ha valakivel beszelgetni kezdek annyira erzem, hogy ez is csak egyetlen ejszakara (vagy tobb ejszakara akarna). Nem vagyok elkeseredve, teljesen jol megvagyok, csak megfogalmazodott bennem a kerdes, hogy azon tul, hogy megfektetnenek, miert nem lathatnak bennem tobbet.
2021. ĂĄpr. 5. 02:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** vĂĄlasza:
Biztos, hogy panaszkodsz? Mert ez simĂĄn elmegy dicsekvĂ©snek... És nem Ă©rtem a problĂ©mĂĄdat. AkirƑl azt Ă©rzed, hogy nem akarsz vele kapcsolatot, azzal maradj hideg, nem kell durvĂĄn taszĂ­tĂłnak lenned, csak ĂŒgyelj rĂĄ, hogy ne erƑsĂ­tsd benne a remĂ©ny csĂ­rĂĄjĂĄt se. AkirƑl nem tudod eldönteni, azzal nyugodtan ismerkedj, adj neki esĂ©lyt, Ă©s ne keresd a jeleit, hogy csak meg akar dugni. EgyĂ©bkĂ©nt meg minden fĂ©rfi vĂ©gsƑ cĂ©lja veled kapcsolatban az, hogy megdugjon, nem mindegy, hogy csak egyszer-kĂ©tszer, vagy nagyon sokszor, Ă©s hogy azokban az ĂłrĂĄkban is jĂłl Ă©rzi-e magĂĄt veled, amikor Ă©pp nem dugtok. Ez az utĂłbbi egy tök normĂĄlis, vĂĄgyott, tartĂłs kapcsolat.
2021. ĂĄpr. 9. 23:25
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!