Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok a pegging-ről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a pegging-ről?

Figyelt kérdés

Én személy szerint az egyik legizgatóbb dolognak tartom.

Soha nem csináltam még, de szívesen kipróbálnám. De nem kérném vagy várnám el, hogy a partnerem női ruhában legyen, ha csak ő nem akar abban lenni.



2021. ápr. 6. 08:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csodálatos dolog lehet!

Szívesen kipróbálnám, mert ez a szex más aspektusaira is rávilágítana és szerintme olyan szemszögből is átélhetném ezt, amit a saját férfi szerepemben sosem tapaszthatok meg. Mert befogadni biztosan más érzés (ezt elsősorban fejben és nem fizikálisan értem).

Számomra ez egy nagyon intim élmény volna, ezért azt hiszem, csak olyan nővel csinálnám, aki szintén hasonló okból szeretné kipróbálni a pegginget. :)



Nem szeretnék tolakodni, de beszélgetésre nyitott lennék a témával kapcsolatban, hátha tudunk tapasztalatot cserélni, vagy ilyesmi. :)

2021. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok, szerintem is izgalmas és már kipróbáltam!

Mondjuk nejem is vevő erre a dologra. Kicsit, nagyon perverz.

F

2021. szept. 23. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Izgalmas domináns érzés, hogy megfordulnak a nemi szerepek. Első pár alkalom fura volt, de mindkettőnknek jó tapasztalatai vannak. 49 bi csajszi
2022. jan. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!