Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim nem akar kinyalni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem akar kinyalni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezelőtt a pasim mindig nyalt, sőt én voltam az első csaj akit kinyalt. 2 éve vagyunk eggyütt. Eléggé féltékeny típus folyton felhányja hogy mielőtt ismertük egymást voltam más pasikkal is. Már egy ideje nem akar kinyalni mert a fejébe vette hogy engem már nyalt más is előtte ezért ő nem fog. Nemtudom mit tegyek már szóvá tettem neki hogy vágyom erre és hogy kicsit rosszul esik hogy már nem kíván annyira hogy kinyaljon, viszont nem akarom rá erőltetni,azt amit nem akar.Én minden alkalommal kielégítem orálisan, szexi fehérneműket viselek hátha megjön a kedve hozzá, meg is kértem rá szex közben, erre az volt a válasza hogy "majd". Természetesen nem lett belőle nyalás. Nemtudom mit tegyek én nagyon vágyom rá.

2021. ápr. 7. 10:59
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
86%
Mondd meg neki, hogy te meg nem fogod ezentul leszopni mert te már mást, másokat is szoptál! Ha ez ellen kifogása lenne akkor meg bucsuzz el töle!
2021. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
9%
:D Nem sok eszes van itt ebben a hozzászóláscsoportban. A te szinteddel egyezőből jóval több, ez jól látszik a százaléktémában is..
2021. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%
42, kifogás kifogás hátán csak...
2021. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda szerelem
2021. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél a pinadba mézet.
2021. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy eddig nem zavarta az sem hogy előtte belédélveztek mások, csak most kezdte zavarni csak az hogy kinyaltak előtte? :D
2021. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

Sztem

1. Megunt már téged

2. Alapbol ilyen maradi, hogy elotte már volt benned más farka is, és ez duma. Hulye nem normális :-).

Sajna ha a szexualis vágy elmult, az ellen nem lehet mit tenni, hidd el.

El kell engedni. Ha 20-onéves fiatal vagy hagyd a pitlibe.

2021. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ez eléggé gázlángozós dolognak hangzik, amikor arra próbál ravenni büntetéssel, hogy szegyelld magad azért mert nem ő volt az első. Az a kockázat, hogy később ez a feltekenyseg, főleg ha gazlángozással társul (nézzetek utána, nagyon kemény dolog) eldurvul, akkor nagyon szarul jöhetsz ki ebből a kapcsolatból. Szerintem most érdemes szabadulni amíg lehet. És hatarozottan.

2021. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
Vagyunk itt biztosan sokan a 48-ból, akik szívesen kárpótolnánk!
2021. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
#49 vannak itt sokan akik BÁRKIT és bármit azonnal látatlanban már nyalnának, az se baj ha nem ember az illető. :D
2021. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!