Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Alkalmi szex régi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Alkalmi szex régi baráttal? 2-3 éve parlagon lét után, belemerülnétek egy viharos szexkapcsolatba egy régi baráttal? Kizárólag a testi igényeket kielégítve!?! Magyarul csak szex!?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 02:06
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2021. ápr. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én valami hasonlóban vagyok. Bár nem régi barát, inkàbb csak ismerős és volt köztünk régen valami.

Nagyon vágynék a szexre, kb fél éve nem voltam senkivel és szükségem lenne most egy összejárós valamire, viszont semmi kedvem új emberekkel ismerkedni. Nincs keddvem beszélgetni, kiöltözni kisminkelni magam, tudod ez a tipikus csábítás.. egyszerűen semmi energiám és kedvem hozzá. Viszont ha egy olyanra írnék rá akivel volt már köztünk korábban valami azzal sima ügy lehetne az egész. Kérdés vevő-e rám az, akire gondoltam..

2-3 évig sosem voltam szex nélkül. 1-1 év volt a legtöbb mindig

2021. ápr. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es köszönöm az őszinteségedet! Hasonló helyzetben vagyok magam is. Mit veszíthetsz, ha ráírsz? Néhány mondaton belül kiderül mi a helyzet!
2021. ápr. 9. 03:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha kívánnám.

Nekem àltalában szükséges, hogy uj srác legyen.

A múltbol kb ha nagyon erolkodom barátok ismik ex terèn, max 2 sràc akivel belemennék es akik pont lesz.rnak. akik meg nyitottak azokat nem kívánom.


Általában ujakkal ismerkedem

2021. ápr. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Alap.


21L

2021. ápr. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3: igen a tegnapi kérdéseden felbuzdulva rá is írtam, de nem kíváncsi már rám:D hát ennyit erről. Pedig nem váltunk el rosszban és nincs senkije jelenleg. De ez ilyen, ahogy írtad nem volt vesztenivalóm igazából
2021. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!