Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek holnap menjek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek holnap menjek el erre a találkozóra szűzként?

Figyelt kérdés

Szóval holnapra szerveztünk meg egy találkozót egy idős pasival ahol nem szerelmi alapon randi hanem régóta szeretém ha valaki kinyalna és megujjazna, és ő is nagyon szeretné. Bár egy ideje beszélek vele és normálisnak tűnik, közelben beszéltünk találkozót. Csak félek, hogy meg fogom bánni, bár nagyon szeretném már és most adódik is rá alkalom. Meg attól is félek, hogy nem fogok neki ízleni, de nagyon szeretne már nyalogatni. Holnap lenne a tali és nem tudom, hogy öltözzek fel ilyen időben. Leborotváljam e ott lent mert úgy mégis jobb nem? Mostanában nagyon megvadultak a hormonjaim és ilyen randikat tervezek meg elképzelek de most van először, hogy tényleg megszerveztünk egyet és ott már megtörténne amire rég várok hiába idős pasas és nem szerelmi alapon megy de már nagyon kívánom valahogy. Szerintetek vágjak bele? (nem kamu a kérdés, tényleg megbeszéltem egy ilyen talit egy idős férfival). Szerencsére közel van a hely kb 1 felszállás és ott vagyok így nem kell sokat agyalnom ezen, mire odaérek de mivel kicsit introvertált is vagyok félek kínos lesz a dolog.

Nem beszéltünk meg konkrét helyet, hanem egy ponttól elmegyünk és keresünk valami eldugott, biztonságos helyet ahol nem zavarnak majd arrajárók és valahogy megoldjuk. Szűzként mennyire mondhatom még magam szűznek ha csak kinyalnak és megujjaznak?



2021. ápr. 11. 23:44
 91/134 anonim ***** válasza:
0%

87: "Amúgy szerintem lenne különbség a közt ha egy zec efronnal kezdesz hancúrozni vagy ha egy 60 éves lepusztult bácsikával."

Ó, te kis szerencsétlen nemiszerv-csökevény!

62 évesen bármikor kidugom alólad a nődet... már ha lenne nőd...

2021. ápr. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/134 A kérdező kommentje:
91.tévedsz csaj vagyok de igaz hogy kamu kérdés :D..
2021. ápr. 13. 16:16
 93/134 anonim ***** válasza:
78%

Ez most nem talált be 91es... Először is van barátnőm már egy jó ideje, ráadásul ő pont hogy a vele egykorúakat vagy fiatalabbakat szereti. Nem igazán lenne esélyed.

Neked csak azért juthat 50alatti nő mert

1,szegények nem találnak a fiatalabbak közt jobbat mint te vagy

2, betegesen vonzódnak a náluk öregebbekhez.

Egyik se rajtad múlik, max annyi hogy jól tartod magad, jó a személyiséged. De ugyanezt tudja hozni egy 30 éves is, úgyhogy annyira nem lenne nagy a szám a helyedben.

És még annyit hogy a te generációd annyira máshogy viszonyul a nőkhöz, annyira más világban nőtt fel, hogy nem sokáig lesz esélyed az egyre öntudatosabb, feministább és önálló tízen/húszonéves csajoknál.

2021. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/134 anonim válasza:
94%

Rohadj meg

Itt többtíz ember várta a történet végét, elolvasott majdnem 100 választ, és most mindenki elszomorodott miattad. Gratulálok

2021. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/134 anonim ***** válasza:
83%
És ez a kamu kérdés legalább okozott neked valamiféle kielégülést?
2021. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/134 anonim ***** válasza:
81%

Én is kamuztam, kérdező libuska.

Ipi-apacs-szopacs!

91-es voltam!:)

2021. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/134 A kérdező kommentje:

94.én rohadjak meg XD

Szerintem te vagy az egyetlen aki komolyan vette :D...

2021. ápr. 13. 17:56
 98/134 anonim ***** válasza:
85%

Ajj Istenem, miért vagyok ilyen naív?

Mindig elfelejtem, hogy vannak ilyen gennyláda emberek, akiknek szeretnék jószívűen segíteni, kíváncsian várva, hogy bejön-e a tanácsom, erre..

Idióta kisiskolás. Azt kívánom, hogyha tényleg segítségre lenne szükséged, poénkodjanak veled is az emberek, ahogy te is most velünk.

Nyilván volt bennem ellenérzés, hogy ,,Lehet, hogy kamu, de áhh, inkább megpróbálom komolyan venni".

Undorító vagy, nó létedre is.

2021. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/134 A kérdező kommentje:
98.jesszus még egy regényt is ír az ártatlanja XD...
2021. ápr. 13. 18:42
 100/134 A kérdező kommentje:

99.csak te foglalkozol már ezzel ha nem tunt volna fel :D.

ennyire naiv nem lehetsz..

2021. ápr. 13. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!