Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek holnap menjek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek holnap menjek el erre a találkozóra szűzként?

Figyelt kérdés

Szóval holnapra szerveztünk meg egy találkozót egy idős pasival ahol nem szerelmi alapon randi hanem régóta szeretém ha valaki kinyalna és megujjazna, és ő is nagyon szeretné. Bár egy ideje beszélek vele és normálisnak tűnik, közelben beszéltünk találkozót. Csak félek, hogy meg fogom bánni, bár nagyon szeretném már és most adódik is rá alkalom. Meg attól is félek, hogy nem fogok neki ízleni, de nagyon szeretne már nyalogatni. Holnap lenne a tali és nem tudom, hogy öltözzek fel ilyen időben. Leborotváljam e ott lent mert úgy mégis jobb nem? Mostanában nagyon megvadultak a hormonjaim és ilyen randikat tervezek meg elképzelek de most van először, hogy tényleg megszerveztünk egyet és ott már megtörténne amire rég várok hiába idős pasas és nem szerelmi alapon megy de már nagyon kívánom valahogy. Szerintetek vágjak bele? (nem kamu a kérdés, tényleg megbeszéltem egy ilyen talit egy idős férfival). Szerencsére közel van a hely kb 1 felszállás és ott vagyok így nem kell sokat agyalnom ezen, mire odaérek de mivel kicsit introvertált is vagyok félek kínos lesz a dolog.

Nem beszéltünk meg konkrét helyet, hanem egy ponttól elmegyünk és keresünk valami eldugott, biztonságos helyet ahol nem zavarnak majd arrajárók és valahogy megoldjuk. Szűzként mennyire mondhatom még magam szűznek ha csak kinyalnak és megujjaznak?



2021. ápr. 11. 23:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/134 anonim ***** válasza:
79%
Lány vagyok,s a barátnőm volt nem a párom...42L
2021. ápr. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/134 A kérdező kommentje:

40.nem pont erről kértem véleményt már ne is haragudj XD...

nem ilyen irányban kérdeztem!

2021. ápr. 12. 00:36
 43/134 anonim ***** válasza:
86%
Azt kérdezted,hogy menjél-e,erre válaszolunk.
2021. ápr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/134 A kérdező kommentje:

43.ja de nem kértem hogy rémsztorikat írjatok orrba szájba XD..

pozitív válasozkat viszont eddig alig írtatok.

Valaki írjon már pozitívat is ami arra buztit hogy menjek el.:)

2021. ápr. 12. 00:45
 45/134 anonim ***** válasza:
23%
Na, megkaptad a "sok okos" tanácsot. Szerintem már bánod, hogy feltetted ezt a kérdést, de valami ilyesmi volt várhato:-(( Szerintem meg találkozzatok valami nyilvános helyen, szánj rá legalább egy orát a beszélgetésre, hogy megismerd, felmérd egy kicsit. Akkor már el tudod dönteni, hogy folytasd, vagy hagyd az egészet. Az tényleg ciki, hogy nincs valami jo kis hely ahol elengedhetnéd magad. (Nem tudom a mostani helyzetet a Covid miatt, de buvohely cimszo alatt régebben lehetett néhány orára szobát bérelni. Szerintem nézz utána és ha találsz akkor inkább ilyen helyre menjetek.) Mégis csak jobb mint egy kapubeugro, vagy pad egy parkban. Irigylem a kiválasztottadat:-)! (Annyit kérhetek, hogy irj pár szavas privit, ha lezajlott a randi?) Sok sikert!!!!
2021. ápr. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/134 A kérdező kommentje:

45.igen ilyesmkire számítottam sajnos..

amúgy írni fogok bár tudod ez azon múlik, hogy fenn marad e kérdés mert tuti vannak itt olyanok akik máris kamunak nézték azt jelentették a fenébe. De a fenn marad akkor persze írok hogy ment. Ez a búvóhely nekem is tetszett de most nem tudom covid miatt nyitva vannak e vagy sem mert végső esetben ez lenne még opció.

2021. ápr. 12. 00:49
 47/134 anonim ***** válasza:
100%

Mi a sz.r:DD te az utcán vagy egy parkban akarod hogy kinyaljanak? Először? Normális vagy?:D

Mi az istenért nem hívod át a pasit vagy mentek el egy búvóhelyre pár órára? Szerintem ha ez nemkamu, nemenj mert hülye ötlet. Nem is lesz jó élmény, elélvezni biztos nemfogsz, nem is higiénikus úgy ujjazgatni valakit, hogy előtte a bkv n fogdostad össze a kapaszkodókat. Megerőszakolni talán nemfog de ez így is nagyon idióta ötletnek hangzik

24N

2021. ápr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/134 A kérdező kommentje:

47.na igen ezek most nem jutottak eszembe.

mint írtam buvóhely lenne opció csak nem tudjuk hogy most vannak ecoid miatt.

2021. ápr. 12. 00:58
 49/134 anonim ***** válasza:
91%

#24 keletre szexrabszolgát? Pont fordítva működik a dolog -> keletről viszik nyugatra. Egyébként meg a szexrabszolgaság a következőképpen működik

1. eset: Gyökértelen (értsd nincs senkije) általában intézetis lányokat rákényszerítenek erővel (nem kint, hanem itthon). A stricik nem hülyék, nem kockáztatják a súlyos bűncselekményt ott ahol kockázat van (akit keresnek), veszélyeztetné a jól menő üzletet. Az elrabolják gazdag olajsejknek a szűzlányt mese a Liam Nilson filmben jól mutat storyként csak éppen nem igaz. Albán, makedón stb. maffia van, de szegény albán, makedón stb. lányokat futtatnak akik "senkinek sem hiányoznak".

2. eset: kimegy "táncolni" s ott közlik, szó sincs táncról meg néha szex, hanem ez full szexipar lesz és ide az útleveled, meg útiköltség és egyéb címszóval elszedik az összes pénzét. Szintén kiszolgáltatott helyzetben lévőkkel csinálják meg.

2021. ápr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/134 anonim ***** válasza:
81%

Ja egyébként meg persze és még a vesédet is eladják :D Gyerekek gyertek már ki a filmek világából.


Az emberölési esetek többségében a sértett és az elkövető ismerik egymást, úgymond hirtelen felindultságból (pl. szerelemféltés, házastársak, vagy éppen a híd alatt lévő hajléktalanok összevitatkoznak az utolsó flakon boron) követik el. Ahol nem ott is dominál a hirtelen felindulásból történő elkövetési módozat (a klasszikus kocsmai verekedés), vagy sajnos a rablógyilkosság ("a Pista bácsi állítólag sok pénzt tart otthon").

"Kéjgyilkosság" szerencsére nagyon kevés történik, pont ezért (meg mert jól "médiásítható") elég nagy sajtófigyelmet kap. Ld. Bándy Kata, Gyurik Krisztina stb Az elkövetési helyszín gyér forgalmú, félreeső hely többnyire éjszaka, az elkövető nem tervezi meg a cselekményét, hanem spontán csap le az áldozatra. NEM előre megbeszélt netes randik (pont ezért nehéz a felderítése mert nem található közvetlen kapcsolat a sértett és az elkövető között).

2021. ápr. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!