Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 16 éves lány mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lány mennyire vonzódhat szexuálisan egy apja korabéli férfihez?

Figyelt kérdés
A “legjobb barátom” (gimi óta haverok vagyunk, de nem vagyok ilyen érzelgős típus) lánya 16 éves. Csinos csajszi nagyon, de nem igazán mutogatja magát. 1 éve kezdtem el többet járni hozzájuk, és beszélgetni vele. Nagyon értelmes, sokat vitázunk pl irodalomról, történelmi dolgokról, de az aktuális politikai és egyéb helyzeteket is nagyon érti. Nevet a vicceimen, laza mellettem, sokat beszélgetünk, sokszor mesél kicsit személyesebb dolgokról is. Sztorizgat, elmondja hova utazna el, ilyesmi. Ő azt mondta neki egy ilyen “jófej nagybácsi” vagyok. Szerintetek csak én vonzódom hozzá szexuálisan, vagy ő is hozzám? Belefér egy ilyen kapcsolatba a szex? 42F

2021. ápr. 13. 15:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom,milyen körökben mozogsz,de nem minden tinilány k*rva.Sőt,a legtöbbjük még igenis egy gyerek,tapasztalatlan és naiv.Aki ilyen kislányokat próbál befűzni,az nemi ragadozó.
2021. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
59%
Morálisan nem helyes ez, de tegye minden 30as, 40es férfi a kezét a szívére: ki ne szeretkezne egy ilyen lánnyal? Értelmes, érett, humoros stb. Na ugye. 🙂
2021. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%
Barátság ide vagy oda .... én csak szétrúgnám a tököd ha a lányommal próbálkoznàl. Idióta
2021. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
36%

13.-nak.


Miért is? Barátodnak jó, de a lányod pasijának nem?

2021. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%

Igenis vonzódhat! Tessék megnézni a mai lányokat, és jobban tájékozódni a világról!

Az már egy másik kérdés, hogy az apja barátja belemegy-e ebbe a dologba?! De igenis a vonzódás elég sok esetben megvan!

2021. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
90%

Íme egy válasz egy tényleges lánytól (alias én)

Szóval én 11-2 éves korom óta 'crusholom' (nagyon bejön) apa legjobb barátját aki most olyan 40 körül van. Feleségei is voltak/vannak meg gyerekei is de ez nem befolyásoló tényező. Sajnos már nem lakik a közelemben de azért szerettem volna ha csupán egy futó kaland lett volna vagy valami. Azt hiszem sosem nézett rám potenciális partnerként. De szerettem volna. Még mindig szeretném csak nagyon messze van már tőlem.

Tanácsot nem tudok adni, de 16-7 évesen jóval 40 feletti férfiakra nyáladzottunk a barátnőimmel és még most is. Szóval simán lehet esélyes.

18L

2021. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem, várj, még 20 lesz, ő is többet fog tudni nyújtani meg te is egy éretteb nőnek - bár ilyen szempontból 25 jobb kor lenne.
2021. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hogy személyes példát is írjak, én 18 éves korom óta szeretnék lefeküdni a volt földrajztanárommal, aki most olyan 45-50 körül lehet, én jelenleg 22 vagyok. De hogy ez gyakorlatban is működne-e, az jó kérdés.
2021. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként igen, érdemes lenne azt mondani, hogy "képzeld, ismerősöm barátnője 20 éves és két éve együtt vannak". Az ilyen példákból mindenki úgy hiszi, "hogy van remény" még nagy korkülönbséggel is és ha lát rá élő példát, már nem fogja elképzelhetetlennek gondolni.
2021. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Hát ha 16 évesen kikezdett volna velem egy ilyen idős pasi én többet valószínűleg nem beszéltem volna vele.. Főleg, ha közöltem is vele burkoltan, hogy nem úgy érzek iránta. Pedig nekem is tetszenek az idősebb pasik.

És igen, az apa barátságát is bukod. Nem hinném, hogy jó szemmel nézné, hogy kikezdtél a tini korú gyermekével.

Egyébként csak meg akarnád dönteni vagy komoly kapcsolatot keresel azzal a 16 éves lánnyal?

2021. ápr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!