Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 16 éves lány mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lány mennyire vonzódhat szexuálisan egy apja korabéli férfihez?

Figyelt kérdés
A “legjobb barátom” (gimi óta haverok vagyunk, de nem vagyok ilyen érzelgős típus) lánya 16 éves. Csinos csajszi nagyon, de nem igazán mutogatja magát. 1 éve kezdtem el többet járni hozzájuk, és beszélgetni vele. Nagyon értelmes, sokat vitázunk pl irodalomról, történelmi dolgokról, de az aktuális politikai és egyéb helyzeteket is nagyon érti. Nevet a vicceimen, laza mellettem, sokat beszélgetünk, sokszor mesél kicsit személyesebb dolgokról is. Sztorizgat, elmondja hova utazna el, ilyesmi. Ő azt mondta neki egy ilyen “jófej nagybácsi” vagyok. Szerintetek csak én vonzódom hozzá szexuálisan, vagy ő is hozzám? Belefér egy ilyen kapcsolatba a szex? 42F

2021. ápr. 13. 15:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
32%
Simán. Ne tökölj, hanem csapj le rá. Azért is, mert ezek a fiatak lányok nagyon gyorsan megöregednek. Én 2017-ben fáradtság és némi lustaság miatt kihagytam egy 16 éves lányt, pedig szinte karnyújtásnyira volt. Mondtam, majd pár hónap múlva újra járok arra és elintézem. Aztán az útjaink már mégse találkoztak. Azóta eltelt egy kis idő, vagyis inkább elröppent. Most 2021-ben találkoztunk, újra és lenne rá lehetőségem, de már 20 éves. idős, már nem kell
2021. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
67%

Büntető Törvénykönyv 198. § (4) Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét betöltött, de tizennyolcadik életévét be nem töltött személlyel a vele kapcsolatban fennálló hatalmi vagy befolyási viszonyával visszaélve szexuális cselekményt végez, három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.



Egyébként meg, jó kis barát lehetsz, ha ráhajtanál a barátod gyerekére, b+ .......

A "jófej nagybácsi" amúgy mióta a "feküdjlevelem" szinonímája? :D :D Nem értem sokszor, hogy a férfiak hova tudnak gondolni :D

2021. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
91%
A "jófej nagybácsi" épp arra utal, hogy neki ennyit jelentesz, nem többet.
2021. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!