Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon frusztráló a gondolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon frusztráló a gondolat már 20 éves korom óta, hogy mikor kell közölni, hogy még szűz vagyok? 24/L

Figyelt kérdés
Ez is visszatartja a bizalmamat. Nem akarom, hogy kirohogjenek, híre menjen vagy esetleg túl sokan tudják. Ha túl hamar szólok az se jó, de ha túl későn az sem.

2021. ápr. 17. 16:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%
Másrészt meg aki csak a szexről tud írogatni... Sztem legyél nagyszájubb nyugidtan, tereld a témat, mondd meg hogy téged más is érdekel ës beszéljetek arról. Jó lenne neked olyan valakivel aki így gondolkodik a témáról, meg kezdetben sem tud masrol beszelni? Sztem valahol még mindig illetlenség ezzel nyitni, 2021 ben is és nem azért mert aszexualis vagyok hanem mert ha kapcsolat a cél ilene először az illető személyiségének más aspektusai iránt is érdeklődni. Akinek ez a fő érdeklődési köre, meg ezt keresi bennem, az engem pl. Marhára nem érdekelne és nem lenne baj ha lekopna amikor megmondom hogy nem akarok errol beszelni. Aki azok utan hogy nem akarsz szexchatelni lekop, hidd el nem kapcsolatot keresett alapvetően. Szoval ha te azt akarsz ne band. Es az nem ezen fig mulni. Meg azert nem minden fiú szeret ezzel nyitni... Ők is pont ugyan úgy félhetmek ettol
2021. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
63%
Pontosan jól érzed, sokan nem elég érettek hozzá hogy normálisan lehessen ilyen témakrol is beszélni. Keress olyat aki igen, ha megtalálod, nem fog ilyeneken elbulni a kpacsolat hogy nem szexchatelsz vele azonnal. Nyilvan a kereses nehez dolog es neha remenytelennek erezheted, de hidd el, valahol ott van az az ember akivel egyszer majd egymásra találtok. 😊
2021. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
18%
Ez a tökéletes példa, hogy miért nem érdemes ilyen sokáig húzni. Csak egyre több és több lesz a stressz miatta, ráadásul túlgondolod, és majd csalódás lesz az első után, hogy erre vártál ennyit. Ebben a korban azért már nem várnak hónapokat az emberek a szexig. Random társaságokba még belefér egy-egy kisebb kamu, az úgyse derül ki, senkire se tartozik. De random szerintem semmiképp se hazudj, mert nem célra vezető ilyesmiben hazudni.
2021. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, én pl. Tökre nem bántam meg hogy vártam, és azon ismerőseim sem akik szintén vártak. Szerintem a dolog mikéntjén kívül a kivel ugyan olyan fontos. És nem mindenki olyan szerencsés, hogy 18 évesen meglegyen a megfelelő partnere. Akárkivel megtenni meg csak azért hogy elvessze az ember, szerintem egyaltalan nem éri meg és nem jobb hogyha lekerül rolad az emiatti - egyebkent teljesen felesleges - stressz. Van előnye a várakozásnak.
2021. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
32%

Nem kell megmondani (közölni).

Csináld úgy mintha nem szűz lennél vagyis hagyd magad és nem lesz semmi baj.

Ha pedig esetleg emiatt ott hagyna akkor annyi neki, ne szomorkodj ilyen miatt.

AZ nem érdemli meg a szüzességed és tisztaságod.

2021. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
71%

Férfiként mondom, sokkal nagyobb erény, ha azt mondod nem volt senkid még , ha nekem mondaná a lány jobban felnéznék rá, hogy talán majd én lehetek az első neki.

AKi emiatt hátrál ki azért nem is kár, mert legalább kiderült időben, hogy mi volt a valódi szándéka.

2021. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
28%
Most komolyan aszexek meg ilyen szűzajnározók írkálnak csak? Utolsó voltál már szűz lánnyal? Mennyivel 8-10-zel? Mert akkor van tapasztalatod.
2021. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem senki sem aszex vagy szűzajnározó. Ez mindenkinek a saját döntése és nem attol lesz valaki tobb vagy kevesebb hogy szűz vagy nem szűz. Vannak pro-kontra érvek. Es aki az elso par beszelgetesnel mar rogton csak a szexrol tud irni, az szerintem egyszeruen unalmas. Szamomra vannak elsokorben izgalmasabb témak is amikkel jobban megismerem a masikat mint hogy mennyi szexualis tapasztalata van. Ha odakerul a sor majd belejon.
2021. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Á.Zoli ***** válasza:

Semmiképp ne építs hazugságra egy kapcsolatot!

Ha érzelmi kapcsolatot szeretnél, úgy biztos sok lesz a beszélgetés és azt akivel együtt akarsz majd lenni, nem fogja befolyásolni a szüzességed! 👍😊

2021. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 1Léna ***** válasza:
100%

Amíg a kölcsönös vonzalom nem alakul ki, addig nem.

A kölcsönös vonzalom nem a nemi vágy megjelenése, hanem ha képesek vagytok egymást meghallgatni, mert érdekel amit mond magáról a másik. Tiszteled mindazért amin átment, vagy ahogyan kezelte a problémáit. Amikor egyre több közös beszédtémát találtok. Egyre több közös elfoglaltságban lelitek kedveteket. Kellően figyelmes veled, és neked is örömöt okoz viszonozni ezt (nem szexualitás) Egy bizalmi, őszinte kapcsolatban lehet már a szexualitás kérdésekről beszélgetni. Ki hogyan gondolkodik erről? Mit tart helyes sorrendnek?

A szeretet elfogadó, nem itélkező, türelmes, és leginkább a másik személynek kedvez.

2021. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!