Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon frusztráló a gondolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon frusztráló a gondolat már 20 éves korom óta, hogy mikor kell közölni, hogy még szűz vagyok? 24/L

Figyelt kérdés
Ez is visszatartja a bizalmamat. Nem akarom, hogy kirohogjenek, híre menjen vagy esetleg túl sokan tudják. Ha túl hamar szólok az se jó, de ha túl későn az sem.

2021. ápr. 17. 16:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
79%

Szia, 2 20 éves barátnőm volt már, aki szűz volt és ezen kívül randiztam is eggyel. Ez ilyen korban úgy működik, hogy nem rakják ki az ablakba, és ha súrolják a témát, akkor megpróbáltak "beolvadni", de maguktól nem dumáltak róla. De nekem egyik sem hazudott, amikor már szóba hoztuk a kapcsolatokat. 2 randi után már érdemes coming outolni, mert akkor már érdekled annyira hogy megbeszélje veled a dolgokat. Az pedig normális dolog, hogy befeszülsz, a te helyzetedben ez érthető, és ne félj, mindenki más is befeszül. Ilyenkor sokan azt hiszik hogy azzal ha kamu dolgokat írnak ("örülj neki/mennyire szuper jó ez" stb), attól jobb fejek. Én szerintem viszont megérdemled a tiszteletet, hogy őszinte legyek veled, és nyilván nem igaz hogy csak és kizárólag jobb lett neked ami miatt "tilos" lenne bánkódnod, hisz te magad is érzed hogy rámegy az önbizalmadra. Ehelyett jobb megközelítés az, hogy elfogadod azt ami adott, és ha szóba jönnek az exek, mint téma, akkor elmondod hogy neked nem volt még pasid, és várod a válaszát, de nem gondolod ennél jobban túl. Ahogy a lányok sem, a férfiak sem fognak ezután otthagyni, meg fogjátok beszélni. Addig nem kell szexchatelni, szextingelni, egyébként is aki az első beszélgetés alatt 2 mondat után ezzel jön, az általában eleve egy balek. Annyit tudsz tenni, hogy talán ha szolíd képeket teszel ki és nincs pózolós képed, akkor kevesebb ilyet kapsz be.


(A külsődre most nem térek ki, mármint amit te is szabályozol, de nyilván el tudod dönteni hogy van-e elmaradás aminek köze lehet-e a helyzetedhez vagy sem és a legalapabb igényességi dolgokat hoztad-e)

2021. ápr. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Közölni? Kivel és minek?
2022. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Aki emiatt kiröhög, az annyit is ér.
2022. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mesélj! Van valami változás?
2023. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!