Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan érzem ezt igazságtalan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem ezt igazságtalannak?

Figyelt kérdés
Szóval a barátom mindig azt mondja, hogy én elégítsem ki őt szájjal, mert be kell őt nedvesítenem különben nem működik a dolog. Viszont amikor én kérem ugyanezt, akkor azt mondja, hogy max 1x csinálja, mert nem szereti. Én se szeretem, és mégis csinálnom kell. Vagy esetleg engem nem kell benedvesíteni szerinte? Lehet, kis problémának tűnik de emiatt az önzőség miatt gondolkodom a szakításon.
2018. okt. 7. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek vagytok együtt egyáltalán? xd


L

2018. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos nem csak kapni de adni is kell !!
2018. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy önző barom,rugd ki mihamarabb.Egy csomó pasi kényeztetne kínodra kedvedre adj nekik lehetőségt nem bánod meg.
2018. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy be kell nedvesíteni a pasit xD

Ha gumival csináljátok, abban is van sikorító

Ha anélkül, akkor elég gáz, ha nedvesíteni kell a pasit.. az azt jelenti, hogy nem izgatott fel

Elég gáz, ha az a feltétele a szexnek, hogy te orálozz, de ő semmit. Hagyd ott a fenébe

Másik része: Kielégít szex közben? mert akkor még rosszabb ha nem nyal.

Nálam nagyon ritka, hogy maga aktus lenne anélkül, hogy előtte már el ne ment volna nyalástól a hölgy.


Ez amúgy nem fog változni valószínűleg

Meg lehet neki mondani, hogy vagy csinálja ő is rendesen.

Vagy te se csinálod

vagy hagyjátok egymást

2018. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán hülyének néz, és ha ezt elhiszed, akkor az is vagy.

Be kell nedvesíteni? Ugyan már. Mit? 😂😂😂

Akkor a te nedved mire való???

Ne gondolkodj a szakításon, hanem szakíts. Ne várj egy pillanatot se. Egy ilyen önző faxfej nem fog változni.

Találsz olyat, aki megbecsül.

2018. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

"Én se szeretem, és még is csinálnom kell"


Nem, semmit sem kell csinálnod ha nem szeretnéd. A pasid egy önző barom, akit nem érdekli a te igényed, és h élvezed-e vagy sem.

Én nem gondolkodnék, már rég szakítottam volna vele,és akk nedvesítse saját magát.

2018. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakítsatok

És ne csinálj olyat amit nem akarsz

2018. okt. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jdfGabrella ***** válasza:
Szerintem jogosan.
2018. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!