Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi okozza manapság azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozza manapság azt, hogy sok nő nagyon önérzetes?

Figyelt kérdés

Már ismerkedés elején a kezükben akarják tartani az egész irányítását. Tapintatlanok, erőszakosak. Sokan pökhendik, a neten és a valóságban is. Ego, ego, ego dolgozik bennük. Nem tudom, régebben kedvesebbek voltak a nők, könnyebben ment gimis koromban az ismerkedés, de még egyetemen is. Valami nagyon megváltozott.


Pl. itt is látom, érzem ezt. Jajj, nehogy véletlenül írjon egy férfi, külön kiemelik a válaszokban. Úristen, vajon mit akarhat egy priváttal? Ilyen érzékeny faxkalap lett jó sok nő, közben hatalmas az arcuk, de mire fel? Lehet, hogy úgy néz ki, mint egy telexart búvárruha. 🙂 Nonszensz.


2021. ápr. 23. 08:32
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
75%
8-as vagyok. Valóban, az OnlyFans jelenségről meg nem is szóltam. Átverés az egész, a gyengébb férfiak lehúzása. De róluk is azt mondom hogy a saját kárukon fognak tanulni (vagy nem tanulnak semmit). Már túl vagyok azon a fázison hogy megpróbáljak másokat jobb belátásra bírni. Aki égni fog az égni fog, akár férfi, akár nő.
2021. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
68%
Érdökös téma.
2021. ápr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
78%
Azért ti rendesen frusztráltak lehettek...
2021. ápr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk azok. Csak észrevesszük, mi hogy működik. Nekem lehetne most 2 barátnőm is. Csak tudod nem mindegy, kivel vagyok.
2021. ápr. 23. 10:00
 15/43 anonim ***** válasza:
72%

Manapság már a szülők belenevelik a gyerekbe, hogy ők a legcsodálatosabb lények a világon, tehát már olyan ego boosttal indulnak neki az életnek, hogy nem igaz. Voltak olyan szaktársaim, akik azt hitték, hogy elvégzik az egyetemet és 0 tapasztalattal, 0 valós tudással majd kapkodnak értük és instant vezető pozícióba fognak kezdeni.

Szóval szerintem a szülők és a média cseszi el az embereket, mert ugye mindenki különleges és a világ közepe, neked ez jár, az jár, tenni meg nem kell érte semmit.

Csajok meg persze egész fiatalkorukba csak a külsejükkel vannak elfoglalva, és egy kávézóban vagy szoliban vagy ilyen helyen végzik, de az igények ugye jó magasak, amit valakinek finanszírozni kellene. Ilyenkor jön a prosti életmód és a vagyon alapú párkeresés.

2021. ápr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
56%

Mennyi butaságot író kommentelő van itt. 😭

Erről tudnék beszegetni férfiakkal...:)

Kedves 9# es...

Van fogalmad milyen rossz egy nőnek ha egy pasi rajta fekszik és csak dug, liheg a nyakadba 10-15 percen keresztül. Lehet hogy meg kövér is...fúj..

Alig várom hogy vége legyen a végén meg kérdezi hogy ...Ugye jó volt?!

Hat nem volt jó, peddig a popsi szexen kívül minden bevakalok.

Ha egy nőnek orgazmusa van, az nem biztos hogy szuper jó volt a szex!!

Köszönöm.

2021. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
58%

Most ezt úgy mondtad, mintha a nők Maya Goldok lennének és gyönyörűek. :D

Könyörgöm, 20 éves kiscsajok tiszta narancsbőrösök, életükben nem sportoltak semmit, és a "jó vagyok az ágyban" annyit jelent náluk, hogy nem csak elfekszik, hanem megpróbál lovagolni is. :D

2021. ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
76%
A többiek is rávilágítottak az okra. A gimis, egyetemista korod meg a net között volt egy igen lényeges különbség. Az hogy az előbbit élőben próbáltad, a net meg teljesen máshogy működik. Itt (is) meg máshol is minden nő NAPI x tucat levelet kap s fogalmazzunk úgy jelentős részét igen kifogásolható színvonalon. Egyszerűen a hülyék, phaszkép küldözgetők leveleinek a szűrése, törölgetése, tiltása elveszi az energiájukat és besokallnak.
2021. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
69%

Kedves négypipás ma 08:47-kor válaszoló (azért nem kommentszámot írok mert láthatóan erősen gyomlálnak.)


Minden szavad arany, és nagyon jól látod a helyzetet, mintha én írtam volna le csak nem kellett pötyögnöm! köszi hogy megtetted!


Köszönjük meg a média "többet érdemelsz" sulykolásának hogy mostanra nem maradt nőként kezelhető nő.

A "nőként bánik vele" kifejezés 10-20 éve egészen mást takart, most azt jelenti kizárólag hogy kinyalják a picsáját is és agyon tömik pénzzel.

2021. ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
#17: egyetértek. Egyébként én pontosan ezért akarok sportos életmódot folytató nővel járni. Magam is rendszeresen futok, bringázok, néha egy túra is bejön. De előbbi kettő heti rendszerességgel megvan többször is. Szóval nekem nem játszik az energiaitalon, cigin, tv előtt punnyadó, magára igénytelen, egészségtelen életmódú nő. S mennyi ilyen van sajna. De azért pozitív, hogy az ellenkezőjére is akad példa, szép számmal. 🙂 A narancsbor nem zavar, ha mellé formás, szép a popsi, combok. Stria is aranyos, csak akkor, ha nem kövér a nő, hanem már fogyás után van, vagy eleve nem is volt kövér, csak ilyet alkat.
2021. ápr. 23. 10:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!