Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban mit ért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban mit ért ezalatt a férfi?

Figyelt kérdés
Azt mondta nemakar komoly kapcsolatot mégis azt mondja, kíván, hianyzok, es velem akar lenni.. Elvileg mas nővel nem szexel. En elfogadtam hogy nemakar kapcsolatot nekem eleg a szex része. Mégis közös programot akar csinálni vacsora stb.. 4x találkoztunk szóval elején vagyunk de van hogy mégis többet gondolhat ebbe bele? Férfiak mit gondoltok erről? Csók is belefer egy ilyen kapcsolatba?
2021. ápr. 24. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy beléd szeretett. Van ilyen.
2021. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Nem akart komolyat, de elcseszte és szerelmes lett. Szívás.
2021. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

Miért, attól hogy nem akar komolyat nem mehettek el vacsorázni egyet, ami után megdug az étterem mosdóban vagy hazavisz és ott keféltek?:D nekem többször volt olyan szexkapcsolatom, ahol simán voltsk ilyen programok is, eznem jelent semmit..

N

2021. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!