Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha at szakitom a szuzhartyamat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha at szakitom a szuzhartyamat valamivel, akkor a kesobbiekben nem fog fajni a szex..?

Figyelt kérdés
Peldaul ha egy szajfennyel csinalnam..?

2021. ápr. 24. 23:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Koszi a linket
2021. ápr. 25. 01:14
 13/19 anonim ***** válasza:
96%

1) Ne dugj minden szirsz.rt a puncidba.

2) Akkor fáj ha nem tudod magad elengedni / a partnered nem figyel rád, nem megfelelő az előkészítés és ész nélkül tolja. Ez esetben viszont akkor is fáj ha már 500.-ra dugsz.


Szóval inkább majd ha eljön az ideje akkor válassz okosan - olyan pasit aki figyel rád - s engedd el magad, élvezd, add át magad az érzésnek, ne görcsölj rá és nem fog fájni. Ettől még maszturbálj, legalább hozzászoksz az érzéshez, megismered a saját tested, reakcióidat.

2021. ápr. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a reszletes valaszodat utolso. Most azt hiszem okosabb lettem!
2021. ápr. 25. 02:23
 15/19 anonim ***** válasza:

[link]


Felvilágosító óra, ha kimaradt volna az életedből.

2021. ápr. 25. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Szia édes. Gondolom azért akarsz a puncidba dugni valamit mert vagy iszonyat perverz vagy :D vagy pedig azert mert tudod hogy a fiuk nem szeretnek kinlódni egy szűz lánnyal. Nos 27 éves fiú/férfi vagyok és azt javaslom várd meg az igazit. De ha sietel szivesen segítek neked :D
2021. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
84%

#16

És akkor végre te is túl lennél ezen a szüzességed dolgon.

Ezzel a dumával nem volt nehéz megőrizni.

2021. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
20%
#17 én csak egy lehetőséget mondtam. Egyébként ha tudni szeretnéd nem vagyok szűz. Szerintem komolyab dolgot megéltem már mint te fiacskám :)
2021. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hát ez vagy egy troll, vagy komolyan ilyen kis butácska vagy :D.

Hogyan veszítetted el a szüzességed? Egy szájfényel xD amugy sem biztos hogy átszakítod vele és még fájdalmasabb is mintha felizgult állapotban egy pali venné el neked.

Mellesleg milyen gondolkodás mód ez? A szüzesség elvesztésén nem túl kell lenni mint egy orvosi vizsgálaton, vagy egy dolgozaton, hanem megélni kell. Ha neked ez speckó 20 évesen fog eljönni akkor akkor fog ez senki másra nem tartozik csak rád meg az adott személyre, ha kívánod a sexet masztizz, játsz a csiklódal legalább lesz fogalmad az orgazmusról, meg hogy nagyábol milyen a vaginád, de nagyon éretlennek tűnsz, szerintem hagyd békén inkább ha csak túl akarsu rajta lenni később még megbáhatod.

2021. júl. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!