Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetetlen, hogy megéljem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen, hogy megéljem a vágyamat, ha nem szub pasit akarok rá?

Figyelt kérdés
Nagyon rég szeretném kipróbálni azt, hogy szex közben a pasi van felül, így tudom izgatni a fenekét az ujjaimmal, majd anál plug ki-be húzogatasával. Szex után pedig egy felcsatolhatóssal megraknám. Eddig azonban csak olyan pasik lettek volna ebben benne, akik szubok, bennem viszont ez visszatetszést kelt, a domináns pasik a zsámereim, akik nyitottak ilyesmire is. Úgy veszem észre, hogy lehetetlen, amit szeretnék.

2021. ápr. 27. 09:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten érdekelne, viszont tapasztalat híján még csak kategóriába sem tudnám sorolni magam, valahol a sub/dom között lehetek, kicsit inkább sub talán. 22/F
2021. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Wow, ez fantasztikus. Pont az embered vagyok, csak feltételezem, 200 km a távolság.
2021. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is teljesen normális vagyok párkapcsolatban, igyekszem biztonságot nyújtani a páromnak, pénzügyileg tudatos vagyok és el is várom ezt a páromtól, szeretem őt magamévá tenni ahogy csak lehet, szeretem szopatni, stb...

... de azért néha titkon vágynék rá, hogy női ruhába öltözhessek és straponnal megszopassanak, meghágjanak.... De nem ez a jellemző, csak néha vágynék rá, de jólenne.. legalább kipróbálni..

2021. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Női ruhába öltöző pasik szóba sem jöhetnek, nagyon antiférfiaknak tartom őket. Budapesten élek.
2021. ápr. 27. 21:47
 15/19 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok. Szóval van rá esély 🤷🏼‍♂️
2021. ápr. 28. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%

13as vagyok


"nagyon antiférfiaknak tartom őket"


Ja, amúgy én is nagyon férfiatlannak tartom a női ruhát (logikus:D).

De éppenséggel szerintem az is férfiatlan, hogy égnek meredő lábakkal nyögjön ahogy pumpálják a seggét egy műfszal:D Szóval ha már ez megvan (márpedig te erre vágysz) akkor a férfiasságot már elfelejthetjük szerintem:D

2021. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
68%

16-os, nagyon igazad van. Itt én azt látom, hogy hihetetlenül önkényesen történik meg a férfiasságnak a definiálása. Legyen tökéletes férfi, határozott, domináns, olyan szub hajlamai ne legyenek amik nekem nem tetszenek, de olyan dolgot lehessen megcsinálni vele, ami szintén nem feltétlen férfias, de nekem tetszik. Én nem lepődnék meg, ha egy ilyen menet után abból a férfiből is kiábrándulna a kérdező, mert hogy nem férfias.


Itt tényleg az a baj, hogy a szub hajlamokkal rendelkező férfit összekeverik a meghunyászkodó papuccsal. Szerintem férfiasabb az az ember aki ilyenhez hasonló vágyakkal rendelkezik (ezek vágyak basszus, nem mi döntünk róluk), de egyébként rendben van magával és a környezetével, határozott stb, mint az aki játssza a keményet, próbál domináns lenni, de a kutyája sem veszi komolyan.


Márpedig aki a felcsatolhatós játékban benne van, annak van szub hajlama, nevezhetjük switch-nek is. Sőt, hívjuk annak, az már ugye nem sub és mindjárt nem annyira taszító és férfiatlan ...

2021. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként én emiatt titkolom, és valószínűleg fogom is titkolni örökké, ezt a vágyat, hogy meghágjanak egy felcsatolhatóssal.

Pároom számára én vagyok a férfi. Ha fizikai erő kell, ha valami átgondolt előretervezés, érzelmi stabilitás, biztonság.. akinek bekuckózhat a karjai közé, és biztonságban érezheti magát ott a világ (és még a saját) démonaival szemben is.


És akkor ott nyöszörögnék alatta, hogy "ah, told tövig a seggembe"..


Hát nem lepne meg, ha összetörne a rólam alkotott képe. És őszintén.. nekem is összetörne önmagamról. Megszűnnék A Férfinak lenni.


Én úgy tudom elképzelni, hogy egy ilyen vágyat egy rövid ismerkedést követően egy idegennel kiélni, és aztán annyi, elköszönni egymástól. Vagy ha találkozunk későbbiekben, akkor is csak az ismétlésért, de a lényeg, hogy semmi személyes, normális kapcsolat kiépítése.

Azaz elválasztva a két szerep. Lehet, hogy így az alkalmi partnernek az lesz a benyomása, hogy egy meghunyászkodó sub vagyok... de... ki nem sz*rja le, ő csak egy idegen, aki szexre kellene:D

2021. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

18-as, szerintem ezt ne így fogd fel. Mi szoktuk csinálni, mármint az asszony engem. Nem vagyok szub és vissza is szoktam neki adni, amit én kapok 😁🤭 Ettől még én vagyok a férfi itthon.

Nekem volt havercsaj, akinek ez volt az egyik vágya, hogy férfit dughasson és soha sem beszélt úgy erről, mint ha lenézné azt a szerepet. Izgatta, gondolom ki is próbálta.

2021. ápr. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!