Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyit ér/érne/ért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyit ér/érne/ért nektek egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Mennyit volt a max amennyit kiadtatok egy támogató kapcsolatra? Mit vártatok el?

Ma mennyit adnátok egy egész szép, vékony, okos lány társaságáért? Inkább szexre vagy közösen együtt töltött időre vágytok?

Azok akiknek az válasza, hogy nem adna ki egy forintot se, annak nem kell most nyilatkoznia 😉

Csak valid válaszokat kérnék!



2021. ápr. 28. 10:41
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
91%

Egy időben vonzott a szitu, és kerestem lány partnert, de a kamusok és profi prostik megutáltatták velem az elképzelést. Sokkal egyszerűbb sima szexpartnert találni, szóval el is engedtem a dolgot.

Ettől függetlenül a pénz nem lenne gond, megegyezés kérdése, pont mint a részletek. Attól is függ a lány mikre vágyik, meg milyen stílusa van.

2021. ápr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
69%
Én a jobban kereső réteghez tartozom, de komolyabb támogatói kapcsolatot most például nem tudnék bevállalni. De például egy online barátságot extrákkal, hogy például küldene a lány nude-okat, megnézhetném néha zuhanyozni / masztizni stb. bevállalnék. Nem tudom mennyiért.
2021. ápr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
84%

inkább segítek, amikor szükséges, mint órabért fizetnék.

szexpartnert keresek így.

2021. ápr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
93%
… társaságra is vágynék, külföldi útjaimon. Jó lenne kicsit lógni együtt egy-egy hétvégén. De itt azért már komolyan befigyel a kölcsönös szimpátia, nem akarnám, hogy valaki pénzért szenvedjen velem végig egy hétvégét.
2021. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
89%
Személy szerint támogató kapcsolatra fixen semennyit, legalább annyira legyen őszinte hogy szimpatizál velem, legyen egy jó alap kapcsolat. Ezen belül meg ha meg tudom élni vele azokat a dolgokat amikre vágyom akkor bármennyit. És ez nem konkrétan most a dugás, lehet az más is ;)
2021. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
69%
Aki támogatói kapcsolatot szeretne, annak 300.000Ft/hó a minimum. Hozzátenném hogy az átlagos nőkről beszélek, aki modell, vagy sokkal szebb mint az átlag, az milliós összeget is elkérhet.
2021. ápr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy kölcsönös a szimpátia, a cél hogy jól érezzük magunkat. Csak mégis érdekelne, hogy, ha egyetem mellett dolgozok, akkor ha a maradék időmet valakivel töltöm, az mennyire tudna ilyen térem támogatni. (Vagy akár munkát is kihagyva a másikért)

Egyáltalán nem a húzottszájjal kibírom és taxióraként figyelem az időre gondoltam.

2021. ápr. 28. 11:09
 8/50 anonim ***** válasza:
63%

havi 300000ft az durva mondjuk lehet valaki ki tud adni

én 20-30 ezernél többet egyszerűen nem tudnák ki adni.

akkor marad a prostizás gondolata.

2021. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
69%
Ha azt nézzük, hogy egy gyárban ennyit keres túlórával valaki, akkor nem sok az a 300.000Ft, sőt még kevés is, mert ugye ha már a testét árulja, akkor kérje meg az árát rendesen.
2021. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
69%

átlag embernek sok pláne hogy 1 óra 20 k egy egész jó lánynál 30 ért már egy teljesen fullos nő-t kapsz.

de lehet ez már nagyon nem az én szintem jöhetnek a gyárigazgatók stb.

2021. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!