Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyit ér/érne/ért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyit ér/érne/ért nektek egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Mennyit volt a max amennyit kiadtatok egy támogató kapcsolatra? Mit vártatok el?

Ma mennyit adnátok egy egész szép, vékony, okos lány társaságáért? Inkább szexre vagy közösen együtt töltött időre vágytok?

Azok akiknek az válasza, hogy nem adna ki egy forintot se, annak nem kell most nyilatkoznia 😉

Csak valid válaszokat kérnék!



2021. ápr. 28. 10:41
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

18, én is valami hasonlóra vágynék, senkit se szeretnék azzal ámítani, hogy komoly kapcsolatban van. Főleg hogy nappalis egyetem mellett, tanulósabb szakon nem egyszerű kapcsolatot kialakítani és folyamatosan fenntartani, mint egy ilyen verziót.

Nekem angol, német megy, de hát csak A kosaras a mellem😅 (igaz arra ha egyszer lenne pénzem, akkor lehet megcsináltatnám, de nagyon nem járok még ott, hogy ilyenekre költsek)

De sajnos még se az egyetemen se máshol nem kereszteződtek az útjaim egy ilyen személlyel.

2021. ápr. 28. 14:21
 22/50 anonim ***** válasza:
57%

#18


Az igen, van ego anyukám!


“aki van olyan értelmes és beszél angolul“


Egy értelmes nő nem fekszik össze minden gazdag pasival, messze vagy te az értelmes nőtől! Bárhogy magyarázod akkor is egy prostituált voltál/vagy.

2021. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
48%

18-as

Te sem hiszed el ezt a hazugságot!

A jó csajoknak elég egy faxi de ezek szerint mégsem vagy annyira csodálatos ha 4-5 pasi húzogatott 1 hónapban.

Egyszerű rosszlányos qrva vagy.

2021. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
73%

18# vagyok


Így van az voltam, vagyok. Nincs rajta mit szépíteni, tény. De élvezem az előnyeit most is 🙂


Valószínűleg ha annyira ostoba lennék, hiába lenne bármilyen jó kapcsolatom befolyásos férfiakkal úgy vágnának ki egy versenyszférás állásából ahogy azt kell, de tanultam és tanulok rengeteget azért, hogy megálljam a helyem és az eredmények azt mutatják, hogy jó vagyok a tanult szakmámban is. Ego van persze 😃 kell is! ha nem ismered el a saját képességeidet abból nagyobb gáz van és csak meglapulsz valahol, mert nem tartod sokra magad akkor az életben az előrelépés és fejlődés lehetősége a nulla felé fog tendálni. Ezt meg én nem szeretném,ettől többet akarok kihozni ebből az egy életemből.

2021. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
76%
18. Én bírlak, legalább őszinte ember vagy. Az írásod alapján intelligens is.
2021. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
30%

Inkább lennék közmunkás, mint egy jó állással rendelkező, ellenben agyonkúrt prosti. Ez nagyon gáz, bárhogy nézzük, sőt, erre inkább az undorító kifejezést használnám.


Egyszer minden kiderül és akkor égni fogsz, a családod, barátok, ismerősök előtt. Normális férfi nem áll veled szóba. A gyerekeid ha megtudják utálni fognak majd, mert miattad bántják őket.

Megérte azért a sz@ros állásért beállni qrvának.🤝👏👏

2021. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
31%
#25 Ha tovább nyalsz neki, lehetsz a következő támogatója, már úgyis mindegy neki😆
2021. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
65%

#23 asnak


Nagyon nem vagy képben ha azt hiszed, hogy itt Magyarországon akadnak olyan valamennyire normális férfiak akik dobálják a 3-400 ezreket csak 1 lánynak havonta, hogy a rendelkezésére álljon. A legtöbb ha el is költ ennyit akkor azt több lányra. Vagy full csúnya testű, vagy egy idióta barom vagy borzasztó perverz pasik, vagy túl öreg ajánlataival meg nem is foglalkoztam. Pedig ott a pénz több lett volna.

Megválogatom ki az aki hozzámérhet. Ha nem tetszik, nincs szimpátia, undorodom tőle akkor szó sem lehet semmiről, hiába fizetne ki havi több százezret is. Inkább kevesebb pénz, de ne legyen bennem ellenszev és csináljam vele szívesen amit kér. Nem minden a pénz, ha tudom, hogy lelkileg tönkretesz az undor amit kivalt adott pasi, akkor akármennyit is ajánl nem megyek és nem is mentem bele ilyenekkel semmibe. Inkább a kevesebb pénz és legalább kis vonzalom, legyen szimpatikus, normális, nekem is tetsző, kulturált pasi és akkor nem érzem úgy, hogy miközben a testem használja az nekem bármennyire is rossz lenne.

Persze vannak hányadék pasik akiknek muszáj több pénzt felajanlani, ha egy akár több tíz évvel fiatalabb, igényes külsővel rendelkező lányt akarnak, mert velük kevés lány áll szóba :) mint ahogy én sem akartam velük kezdeni semmit,a legtöbb lány sem igazán. 3-400 ezer ebben az országban sok férfinak hatalmas kiadás csak egy lányra. Ha meg is engedhet ennyit szexuális ügyeire, akkor inkább többféle lánnyal akarja, nem csak mindig ugyanazt a puncit hosszútávon :)

Nekem fontos volt, hogy olyan férfiak legyenek akikkel vagyok, akik nem egyszeri alkalommal jönnek, hanem hónapokon keresztül tudják ezt vállalni. Nem azt mondom, hogy olyan nem volt aki csak egyszer jött, de aztán mikor kialakult ez a 4-5 fix pasi kapcsolat, akkor ezek teljesen megszűntek.

2021. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
68%

#18 vagyok ismét csak a vége lemaradt, hogy


Aztán a 4-5 pasibol lett egyetlen egy.

De most csak nézz meg egy fiatal lányt sokaknak van havonta akár 4-5 egyalkalmas dugása valami buliból összeszedett pasival. Amiből max valami nemi betegséget szed össze 😅😅😅🙄 Persze olyan is van aki nem meri bevállalni az egyalkalmast sem, hát kinek hogy...

Én nem születtem zárda szűznek 😂😂 és ha ez már így van, akkor hozzuk ki ebből a legjobbat 😁😁 hogy valakinek nem tetszik? ... hát senki nem kérte rá, hogy foglalkozzon az én életemmel 🤷‍♀️

2021. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
81%

Én kicsit más oldalról közelítem meg a kérdést. Nem vagyok milliomos, nem tudnék havi százezreket kifizetni senkinek. Ilyen formában soha nem is tenném, mert az elveimmel is ellenkezik.


Két lánnyal éltem együtt (természetesen nem egyidőben 😀). Rengeteg közös programunk volt, nem kellett lakhatásra, kajára költeniük. Sort kerítettünk wellnessre, utazásokra. Egyikük a felsőfokú tanfolyamát, a másik a szakmai oktatását tudta zavartalanul végezni mellettem. Ha mindenáron forintosítani akarnám, akkor valahol a havi 100-150 ezer között lehetett. Mégsem volt egyikünkben sem az az érzés, hogy én most a testéért fizetnék neki. Ja, és nem is feltétlenül a szexről szólt a kapcsolatunk.


(egyiküknek A-s, másiknak B-s cicije volt 🙂)

2021. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!