Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy bdsm kapcsolatban subként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bdsm kapcsolatban subként mely szabályokkal találkoztok leggyakrabban? Volt olyan szabály ami különös, meglepő volt számotokra?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 29. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy vegán domina megparancsolta nekem hogy nem ehetek húst, csak vegán ételeket.
2021. ápr. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatunkban én vagyok a domináns, a barátnőm elmondása szerint neki a legfurcsább kezdetben az volt, hogy elvártam, hogy minden ételről küldjön képet, amit elfogyaszt, és szóvá tettem, mikor nem volt elég kiegyensúlyozott az étrendje, például nem vitt be elég vitamint aznap.
2021. ápr. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedelmesség, hűség, odaadás - ezek a leggyakoribbak. Viszont tapasztalt domináns fél sosem hasraütés-szerűen határozza meg a szabályokat, hanem pontosan tudja hol vannak a szubmisszív fél határai, mi az ami már feszítené és mi az amit mindenképpen a repertoárba kell emelni mert FIGYEL a másikra, ráhangolódik, olvas a gondolataiban.
2021. ápr. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy kikötötte hogy csak randibugyit hordhatok hogy könnyebb legyen bármikor szexelni. Nem éltünk együtt ekkor.
2021. ápr. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Erényövet kell hordanom, és akkor élvezrk csak amikor engedélyt kapok. Illetve othon női tangában kell lennem. (Ha jön pl pizzafutár azert felé veszek persze mást XD)



Szub férfi

2021. ápr. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Leggyakoribbak a tiszteleadás, a rendszeres örömszerzés illetve kényeztetése a domináns félnek, kiszolgálása minden téren, elfogadom a hatalmát és nem kérdőjelezem meg. Ezentúl még olyanok, hogy ő dönti el mikor lehet orgazmusom, és a pénzügyi dolgokban is ő dönt.


Ami szokatlan vagy legalábbis egy nehéz szabály volt nekem elsőre, az az hogy minden egyes nővel maximális tisztelettel kell bánnom, nem csak vele. Kellett néhány fájdalmas felismerés ahhoz hogy rájöjjek, hogy előtte (akaratomon kívül) mennyire nem voltam tisztelettudó, figyelmes a nőkkel szemben.

Egy másik meglepő dolog volt, hogy az étteremben mindig ő rendel nekem, és ő is fizet.

Amin pedig meglepődtem hogy mennyire nem megy, az a klasszikus, csak akkor szólalhatok meg ha kérdez szabály, és hogy mindig szemlesütve kell beszélnem. Nagyon könnyű elfeledkezni róla, főleg ha van amikor kilépünk a D/s felosztásból. Utána nehéz újra megszokni.

2021. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó Dom, mindig tisztában van a határokkal, és, bár azokon egyensúlyoz, veszélyt soha sem teremt, biztonságban adom a Dom kezére testem, életem,mert tudom nincs mitől félnem. Ezen felül, még fontos dolog, hogy nem elég egyszer meghódítani . Az első pillanattól az utolsóig, folyamatosan tesztelem Uram,dacolok akaratával, szembe szállok vele. Azért, hogy érezzem erejét, mert az ad biztonságérzetet . Az a pillanat, amikor a Uram ereje előtt térdre rogyok, fejet hajtok és elfogadom az uralmat. Ezek a pillanatok teszik bensőségessé, egyedivé, teljessé a kapcsolatukat.

Egy valódi domnak nincs szüksége arra, hogy fitogtassa az erejét és csak öncélúan alázzon, Uram érzi, hogy mire van szükségem, egyáltalán mire állok készen (büntetés, jutalmazás, valamilyen játék, korlátozás, akármi más, tudnia kell, hogy egy-egy szembeszállás mögött mi rejtőzik, rejtőzhet

2021. jún. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!